Lunar III Bawół 2 oz

17 934 

17575.6 zł

Złota moneta – Lunar III Bawół – 2 uncje

Monety złote produkt THE PERTH MINT . Dostępne :

1/20 oz 1/10 oz   |  1/4 oz  1/2 oz  |   1 oz  |  2 oz   |  5 oz  |   inne – złota moneta

Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com

Złota moneta – LUNAR III Bawół – 2 uncje

Złote Australijskie Lunary z Roku 2021 roku Woła to przede wszystkim prawdziwe pieniądze. Złota seria Lunarów została wprowadzona na rynek już w 1996 roku i od tego monentu produkt z serii Lunar, w tym Złota Moneta Rok Woła 2021, jest uznawana przez australijski rząd za pełnoprawny środek płatniczy. Australijskie Złote Lunary to seria rozpoznawana na całym świecie . Monety są nieprzerwanie produkowana od 25 lat, przedstawiają motywy słynnego chińskiego kalendarza oraz wizerunek najpotężniejszej i najdłużej panującej królowej XX wieku królowej Elżbiety II. Australijski Złoty Lunar jest doskonale rozpoznawany przez dealerów kruszców i kolekcjonerów na całym świecie. Australijskie złote monety z serii Kalendarz Lunarny – Rok Bawołu – są rzadkością. Jednouncjowa moneta Rok Bawołu została wydana od zapoczątkowania serii tylko w latach 1997 i 2009 w liczbie jedynie 43.709 sztuk złota. W XXI wieku jest więc jedną z najrzadszych 24-karatowych złotych monet bulionowych stanowiących prawny środek inwestycyjny.

Dlaczego warto kupić złotego LUNARa z roku 2021

Produkty ze złota z serii Australijski Złoty Lunar { Rok Woła 2021 } to idealne prezenty dla Twoich bliskich. Kup prezenttym których cenisz, podkreślając ich zalety i rok urodzenia czystym, 24-karatowym złotem. Pod tym znakiem znajdują się osoby urodzone w latach m.in. 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 oraz rok 2009. Ta moneta to prezent, który pozostanie z nimi na zawsze, gdyż monety te są bardzo rzadkie – aktualne wydanie to dopiero trzecia seria, odkąd Złote Lunary zostały zaprezentowane w 1996 roku.

Bezpieczeństwo złotej monety Lunar III Bawół 

Australijskie złote monety z serii Kalendarz Lunarny czyli Rok Bawołu są produkowane w stanie menniczym. Są bite z wysoką jakością, blaskiem i bogactwem zdobienia, że zasługują na miano wyjątkowego klejnotu na rynku monet złotych. Monety z serii Kalendarz Lunarny { Rok Bawołu } dotrzymują na bieżąco kroku cenie złota. Podstawowa wartość monet Australian Gold Lunar jest ściśle związana z zawartością czystego kruszcu oraz panującą ceną złota.

Najważniejsze cechy Twojej monety :

 • Zawiera 2 oz ( 2 uncje ) czystego złota o próbie  999.9
 • Nakład emisyjny monet wynosi 30.000 sztuk
 • Awers monety przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II oraz wartość nominalną | wagę i czystość metalu
 • Na rewersie widniej bawół  oraz na rewersie widnieje rónież rok emisji oraz nazwa monety
 • Wartość nominalna to 200 dolarów australijskich

 

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048       e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

5 w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – Lunar III Bawół – ( 2 uncje )

Mennica Rosenberg jest autoryzowanym dystrybutorem produktów mennicy The Perth Mint . Możemy zakupić monety bezpośrednio z mennicy i przekazać je do odprzedaży w konkurencyjnej cenie bądź zachować w swoim portfelu inwestycyjnym. Złota moneta 2 oz Bawół 2021 będzie wspaniałym dodatkiem do każdej kolekcji! Rok wybicia, masę monety oraz próbę (99999). Zauważ że znak menniczy litera „P”, to typowy dla producenta monety ( Perth Mint ).

Dlaczego kupisz złotego Lunara III z 2021 ?

Kolekcja monet Lunar III słynie z jakości wykonania . Monety są podstawą wielu portfeli inwestycyjnych zwierających złoty metal szlachetnych. Pierwsza moneta z serii, wprowadzona na rynek w 1995 roku, była przebojem na światowym rynku monet kolekcjonerskich. Największym popularnością cieszyła się w Azji, ale jej sława szybko rozeszła po wszystkich krajach. Corocznie zmieniający się wzór projektu, wysoka jakość i ograniczony nakład emisyjny to klucz do sukcesu i potencjalnie jeszcze większy zwrot z inwestycji. Monety powinny znaleść się w każdym portfelu inwestycyjnym.

Moneta Złoty Bawół 2020 z serii Lunar III  

Seria monet Lunar III jest produkowana przez australijską mennicę The Perth Mint. Monety są kontynuacją bogatej tradycji monet kruszcowych, które przedstawiają zwierzęta z chińskiego kalendarza księżycowego. Na każdym rewersie monety przedstawiony jest inna pora roku i opiera się o chiński kalendarz księżycowy . Najnowsze wydanie z 2021 roku pokazuje rok bawołu. Pod tym znakiem znajdują się osoby urodzone w latach m.in. 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 oraz rok 2009. Nie czekaj zamów złotą monetę Bawół 2021 na stronie www.mennica-rosenberg.pl

Najważniejsze cechy Twojej monety :

 • Zawiera 2 oz ( 2 uncje ) czystego złota o próbie  999.9
 • Nakład emisyjny monet wynosi 30.000 sztuk
 • Awers monety przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II oraz wartość nominalną | wagę i czystość metalu
 • Na rewersie widniej bawół  oraz na rewersie widnieje rónież rok emisji oraz nazwa monety
 • Wartość nominalna to 200 dolarów australijskich

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

 1. Zamów Australijskiego Kangura . Zrób to i opłać w przeciągu 24 godzin. Zapłać od razu od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Wyślij wpłatę . My poprosimy o potwierdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
 2. Wybierz złoty produkty zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych. Prosimy w takim przypadku o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
 3. Sa takie monety sprzedawane w sklepie które mogą nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczymy produkty ale mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl lub www.mint-rosenberg.com . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Zlote monety – THE PERTH MINT – wagi produktu :

1/20 oz 1/10 oz   |  1/4 oz  1/2 oz  |  1 oz   2 oz   |  5 oz  | inne – złote monety

CERTYFIKAT Rhinoceros

Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com

Sending
User Review
4.8 (5 votes)

Informacje dodatkowe

Państwo

Waga

CERTYFIKAT

Dystrybutor

Grubość

Metal

Nominał

Opakowanie

Próba

Producent

Specyfika Dostawy

Średnica

Wysyłka

Opakowanie Opis

CertiCard ( CertiPack ) to przeźroczyste opakowanie z mocnego tworzywa sztucznego. W takim certyfikowanym opakowaniu znajduje się sztabka złota na którym widnieje nazwa mennicy, próba złota, waga sztabki złota, numer seryjny sztabki i podpis mincerza. CertiCard to marka handlowa włoskiej korporacji Certiline Ltd. Spółka ta specjalizuje się systemach certyfikacji i na swoim koncie ma opatentowane techniki druku spełniające najbardziej rygorystyczne procedury ochronne. Mennica Polska stosuje najwyższej jakości zabezpieczenia produktu.

INNE

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce "KUP TERAZ" oraz do 7 dni roboczych w jednym zamówieniu, produkty zostają wysłane do 7 dni. O ile klient chce towar w opcji "KUP TERAZ", Mennica realizuje zamówienie w trybie expresowym. Osobne zamówienie "KUP TERAZ" w wysyłce 24h oznaczone jako priorytetowe.

UWAGI

Zdjęcia prezentowane na stronie pochodzą od producenta. Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Rosenberg są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor i Mennica Polska. Wszelkie znaki towarowe, loga producentów i nazwy własne zamieszczone są na stronach sklepu Mennica Rosenberg sp. z o.o. [ KRS 0000839075 ] są wyłącznie w celu ułatwieniu klientom identyfikacji produktów danej firmy czy producenta. Znaki należą do ich prawowitych właścicieli i ich prezentacja nie ma sugerować jakichkolwiek związków spółki Mennica Rosenberg sp. z o.o. oraz sklepu https://www.mennica-rosenberg.pl z właścicielami tych znaków.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Podobne produkty