Złota Sztabka

złota sztabka
złota sztabka

Złota Sztabka i Mennice Polska

Największy światowy producent złotych sztabek. Mennica jest w Szwajcarii i działa od 1966 roku. Złoto inwestycyjne Valcambi jest najwyższe i spełnia standardy jakości . Ponieważ nad procesem produkcji czuwa rzeczoznawca z  Federalnego Urządu Kontroli Metali Szlachetnych oraz London Bullion Market Association. Czy wiesz że Mennica Valcambi posiada akredytacje [złota sztabka] :

 • LBMA czyli London Bullion Market Association od roku 1966 r.
 • New York Mercantile Exchange czyli COMEX Division od 1977 r.
 • TOCOM czyli Tokyo Commodity Exchange od roku 1983 r.
 • Dubai Metals and Commodities Centre od 2004 r.

Kupisz sztabki o zróżnicowanej gramaturze: od 5 gram do 1000 gram ze złota o próbie 999,9. Wszystkie produkty sprzedawane dla Ciebie są z kartami METALS CERTIFICATION . Certyfikacja gwarantuje Tobie autentyczność, a na każdej sztabce wybita została informacja o jej masie oraz próbie złota, z której została wykonana.


Jakie Sztabki Złota kupisz ? w mennica-rosenberg.pl

Propozycja Heraeus Holding GmbH ponieważ to niemiecka spółka zajmują się przetwórstwem metali szlachetnych . Produkują również sprzęt medyczny. Heraeus to  jedna z największych rafinerii złota na świecie oraz największy producent sztabek złota. W mennicy Heraeus odlewane są sztabki o masie:

Potwierdzenie autentyczności dlatego stempel wybijany na każdej sztabce. A na sztabce widniej dłoń trzymająca oliwną gałązkę. Stempel otoczony jest napisem „Heraeus Edelmetalle Hanau”, a po jego lewej stronie na dole umieszczone jest oznaczenie mennicze „H”. Heraeus posiada liczne akredytacje co dla klienta potwierdza najwyższą jakoś produkcji sztabek złota. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Gdzie kupisz złote sztabki ? Tanio kupisz MENNICE POLSKA !

Gdzie kupować złoto ? Gdzie kupować złote sztabki ?  – tanio nie zawsze znaczy bezpiecznie. Ceny sztabek zależą przede wszystkim od ilości zawartego w nich złota. Sztabka powinna mieć 999,9% zawartości kruszcu. oraz bieżącego kursu rynkowego kruszcu. Na cenę złota wpływa często marża sprzedawcy. Marża jest mikroprowizją i wszędzie podobna. Dlatego też u dealerów złota monety i sztabki są oferowane po podobnej cenie. Jeśli sztabka jest w danym miejscu oferowana dużo taniej niż u konkurencji, kupujący najprawdopodobniej ma do czynienia z chińskim złotem.

Licz na tańsze zakupy można u sprzedawcy który ma problemy z biznesem i wysprzedaje towar. Dealerzy którzy uruchamiają biznes i mja duże koszty utrzymania zazwyczaj mają wyższe ceny. Trzeba jednak podkreślić, że takie okazje zakupowe należą do rzadkości. W okresie dużego zainteresowania złotem okazje taniego złota nie zdarzają się praktycznie w ogóle.

” … Cały czas szukaj nowych celów. Nawet jeśli jesteś już bogaty, nawet gdy masz ustabilizowaną firmę. Wciąż pytaj, patrz, szukaj, główkuj, co jeszcze innego można zrobić. To znakomicie wpływa na twoją psychikę, ale także zabezpiecza przed nagłą katastrofą.… ”   – Ray Kroc, założyciel McDonalds


Sprzedaż z gwarancją odkupu !  mennica-rosenberg.pl

Jesteś Inwestorem !  Zastanawiasz się, gdzie kupić złoto inwestycyjne.  Musisz pomyśleć o późniejszej odsprzedaży złota. Popyt na sztabki złota jest wysoki od zawsze.  Im większy kryzysu gospodarczy tym większy popyt dywersyfikacji portfela. Znalezienie kupca zawsze wiąże się  z dodatkowymi formalnościami i sporym zaangażowaniem czasowym. Dlatego polecamy platformę dom-zlota.pl do odsprzedaży złota inwestycyjnego. Zamiast szukać potencjalnego nabywcy wśród osób prywatnych lub skupów złota sprzedaż bezpośrednio.  Odkup gwarantuje często Mennia Złota. Oferuje odkup dealer złota inwestycyjnego  Mennica Rosenberg w Polsce.


Zobacz też | na stronach Mennica w Polsce

 1. Złote Monety z RPA. Bardzo popluarny Krugerrand
 2. Inwestycje w Polskie produkty numizmatyczne
 3. Mennica Niemiecka C.Hafner czy Mennice Polska ?
 4. Kurs złota w roku 2020 ?  „Spadki czy wzrosty”.

Przypisy | polecane i źródło

 1. NOWY TESTAMENT Apokalipsa św. Jana, 21:21
 2. A Case for the World’s First Coin: The Lydian Lion ;  dostęp 2011-06-23
 3. David Hartill: Cast Chinese Coins ;Kanada: Trafford Publishing, 2007 ;  ISBN 978-1-4120-5466-9
 4. Mansa Musa – Black History Pages ; dostęp 2014-04-07
 5. Kingdom of Mali – Primary Source Documents W: African studies Center | Boston University. ; dostęp 2013-03-08
 6. Frances. Berdan, Patricia Rieff Anawalt ; University of California Press, 1992 ; ISBN 978-0-520-06234-4

Sending
User Review
4.66 (473 votes)

Dostępną złotą sztabkę kupisz i KUP on-line :


Wyświetlanie 1–12 z 243 wyników

Ilość produktów:

Wyświetlanie 1–12 z 243 wyników