Złoto

złoto
złoto

Największy dostawca złota w Polsce to Mennica Złota mennica-rosenberg.pl

Jesteśmy liderem dystrybucji złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Od lat z dumą nawiązujemy do wspaniałej tradycji menniczej Polski, z której się wywodzimy od roku 1956. Dziś filary oferty to złoto i platyna oraz pallad czy rod . Diamenty i kolekcje kamieni szlachetnych. Każda z tych kategorii produktów jest wyjątkowa lecz jednocześnie reprezentuje ponadczasową wartość, unikatowość i piękno. Nie sprzedajemy złota z rynku wtórnego. Nie sprzedajemy wyrobów bez certyfikacji. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Jakie Złoto kupisz w Mennicy Złota Rosenberg ?

Propozycja Niemieckich i Szwajcarskich produktów.  Ponieważ to  spółki zajmują się przetwórstwem metali szlachetnych . Produkują również wyroby gotowe. Heraeus czy Valcambi to jedne z największych rafinerii złota na świecie oraz największy producent sztabek złota. ODLEWANE i produkowane sztabki o masie:

oraz  sztabki o mniejszych gramaturach jak   20 g oraz 10 g oraz 5 g oraz 2 g lub 1 g. Potwierdzenie autentyczności dlatego stempel wybijany na każdej sztabce. A na sztabce widniej dłoń trzymająca oliwną gałązkę. Stempel otoczony jest napisem  { Heraeus Edelmetalle Hanau }, a po jego lewej stronie na dole umieszczone jest oznaczenie mennicze literą  [H]. Heraeus posiada liczne akredytacje co dla klienta potwierdza najwyższą jakoś produkcji sztabek złota. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Sending
User Review
4.6 (498 votes)

Dostępne produkty ze Złota KUP on-line :


Wyświetlanie 1–12 z 423 wyników

Ilość produktów:

Wyświetlanie 1–12 z 423 wyników