srebro


Srebrno | Monety i Sztabki srebra w Mennicy Rosenberg

Drugim po złocie najchętniej kupowanym metalem jest srebro. Zaletą monet ze srebra jest ich przystępna cena, a więc w krótkim okresie można stworzyć pokaźny duży depozyt inwestycyjny.  Srebro ma zastosowanie w przemyśle oraz jubilerstwie. Zapotrzebowanie na kruszec jest wysokie, a więc inwestuj w monety produkowane ze srebra. W sklepie posiadamy kolekcję pięknych i unikalnych srebrnych monet.  Monety w Naszym sklepie posiadają status legalnego środka płatniczego w kraju, gdzie zostały wyprodukowane.

Najpopularniejsze monety srebrne w sklepie to monety bulionowe : Kanadyjski Liść Klonu i Wiedeński Filharmonik lub Australijski Kangur a także Amerykański Orzeł .Do najczęściej kupowanych monet należą te o wadze 1 uncji ( 1 oz ). . Jest to srebrna moneta uznana za najpiękniejszą monetę w USA. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. Srebrne Monety wydanie 2015 do 2021. Mennica Złota.

„… Pracuj tak ciężko jak to możliwe, to zwiększa szanse na sukces. Jeśli inni ludzie pracują 40 godzin w tygodniu, a ty 100 godzin, to ty w 4 miesiące osiągniesz to, co innym zajmie rok …”

–  Elon Musk, założyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX i Tesla


Historia monety srebrnej . Srebro czy platyna  ?

Srebrne monety w Naszym sklepie wyróżniają się unikatowym wyglądem. Niektóre przedstawiają symbole kraju, w którym są produkowane.  Australijski Kangur z mennicy The Perth Mint przedstawia narodowego Kangura.  Moneta Amerykański Orzeł wybijany w United States Mint przedstawia narodowego Orła. Moneta Kanadyjski Liść Klonowy produkowany w Royal Canadian Mint przedstawia narodowy symbol Kanady.

Bardzo popularna moneta z seria Bestii Królowej. Za emisje monet odpowiada The Royal Mint. Srebrne monety  przedstawiają zwierzęta i mityczne stwory związane z angielskimi mitami.  Postacie znajdujące się w herbach. Na monetach znajdziemy smoka i jednorożca lub gryf czy lwa. Monety te szczególnie polecamy kolekcjonerom oraz inwestorom.

Zapraszam do zapoznania się z monetami produkowanymi przez  mennicę The Perth Mint. Seria srebrnych monet Kookaburra i Koala. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Pakowane fabrycznie w dedykowane plastikowe kapsle.  Certyfikacja Mennicza zabezpiecza monety przed podrobieniem. Monety z tej serii mogą być powiekszeniem kolekcji monet. Są one doskonałym sposobem na ulokowanie pieniędzy. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Zobacz też | w serwisie Mennica w Polsce

  1. Srebro Inwestycyjne w mennica-rosenberg.pl
  2. Srebrna moneta – 1 kg srebra [ Srebro Szwajcarskie ]
  3. Kurs srebra z londyńskej giełdy metali.

Przypisy | polecane i źródło

  1.  Źródło www.mennica-rosenberg.pl

Sending
User Review
4.75 (341 votes)

Dostępne srebro inwestycyjne KUP on-line w sklepie. Mennica Srebra.


Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników

Ilość produktów:

Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników