Britannia 2020 – 1 oz S

45 

45 zł

Srebrna moneta bulionowa Britannia 2020 – 1 oz ( uncja )

Srebrna Brytania 2020 przedstawia klasyczny projekt autorstwa Philipa Nathana na rewersie. Artysta przedstawił Brytanię w klasycznym ubraniu, z falującymi włosami pod wpływem wiatru, trzymając w ręku słynną tarczę i gałązkę oliwną. Brytania na skale, a fale sięgają jej stóp, co odnosi się do silnych więzi morskich Wielkiej Brytanii. Od 2017 roku wszystkie monety bulionowe z serii Britannia posiadają również promieniste tło słoneczne, które służy jako dodatkowy środek zapobiegający próbom oszustwa i fałszerstwa. Po raz pierwszy wybita przez brytyjską Mennicę Królewską w 1987 roku, Srebrna Britannia okazała się jednym z najbardziej udanych produktów mennicy. Każdego roku wydawana jest nowa wersja monet bulionowych, które doceniane są przez inwestorów za ich historię, cechy wzornicze, jak i za zawartość metali szlachetnych. Kiedy Wielka Brytania zadebiutowała w 1987 roku w postaci srebrnej monety inwestycyjnej o masie 1 uncji srebra, zrobiła to z 99 % srebra. W 1990 roku mennica zamieniła miedziany komponent na srebro, a od 2013 roku złotem monety Britannia są bite z czystego srebra próby 999,9.

Klasyczny wzór monety bulionowej

Moneta bulionowa o zawartości 1 uncji srebra – Britannia 2020 przedstawia słynny projekt Philipa Nathana. Spersonifikowana Wielka Brytania to prawdziwa ikona, uznawana na całym świecie osobowość Wysp Brytyjskich, od czasów rzymskich była „twarzą Wielkiej Brytanii”. Brytania, ceniona za swoją elegancję i piękno, symbolizuje integralność i wrodzoną siłę Wysp Brytyjskich. Awers monety przedstawia wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II autorstwa Jody Clark, powszechnie znany jako „piąty portret”.

Dlaczego warto wybrać Srebrną Brytanię 2020?

Oprócz tego, że kupisz mały kawałek historii i dostaniesz łatwo zbywalną i zawsze wartościową monetę inwestycyjną, wszystkie srebrne monety Britannia 2020 są zwolnione z podatku VAT i GGT. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje srebrne monety 1 oz Britannia 2020 w przyszłości, wszystkie zyski będą zwolnione z podatku od zysków kapitałowych.

Najważniejsze cechy:

  • Zawiera jedną uncję trojańską czystego srebra próby 999,9
  • Jeden z najbardziej popularnych i trwałych produktów z brytyjskiej Mennicy Królewskiej.
  • Rewers przedstawia rozpoznawalny projekt Philipa Nathana
  • Prosta strona ukazuje portret królowej Elżbiety II autorstwa Jody’ego Clarka
  • Brytyjski środek płatniczy o wartości nominalnej 2 funtów szterlingów
  • Zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych (CGT w Wielkiej Brytanii i pot. podatek Belki w Polsce) oraz podatku VAT (podatku od wartości dodanej)

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Srebrna moneta –  Britannia 2020 – 1 oz ( uncja )

Moneta bulionowa o zawartości 1 uncji srebra – Britannia 2020 przedstawia słynny projekt Philipa Nathana. Spersonifikowana Wielka Brytania to prawdziwa ikona, uznawana na całym świecie osobowość Wysp Brytyjskich, od czasów rzymskich była „twarzą Wielkiej Brytanii”.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
4.5 (2 votes)

Podobne produkty