złota moneta 1 kg


Złota Moneta 1 kg | Mennica Złota 

Najpewniejsze monety w Mennicy to złota moneta 1 kg. Monety z czystego złota ( 99,99% ) w oryginalnych opakowaniach.  Zabezpieczone chronią samą sztabkę  i jednocześnie potwierdza jej autentyczność. Certyfikat MEtals CERTIFICATON  zawiera informacje takie jak,  czystość kruszcu, masa w gramach  oraz zawiera unikalny numer seryjny sztabki. Oferowane monety są nowe, w stanie menniczym i pochodzą od producentów z akredytacją LBMA ( London Bullion market Association ). Przynależność danej mennicy do zrzeszenia wytwórców LBMA to gwarancja jakości, rozpoznawalności a także pewność, że kupiony produkt będzie można łatwo odsprzedać. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.  Nowe monety rok wydania od 2027 do 2024. Monety złote 1 kg.


Dlaczego kupisz złotą monetę 1 kg ?  Złotą czy srebrną czy platynową  ?

  • Monety złota o masie 1000 gramów i próbie 999.9 to znakomita forma lokowania oszczędności. Są idealnym wyborem dla długoterminowych oszczędności i wszystkich, którzy cenią bezpieczeństwo i stabilność wynikające z właściwości złota lokacyjnego.
  • Złote monety 1 kilogramowe są wyjątkowym sposobem wzbogacenia portfolio lokacyjnego. Niska korelacja wartości złota z innymi aktywami finansowymi czyni z kilogramowych monet zabezpieczenie portfela przed ryzykiem rynkowym.

Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. Złoto uznawane jest za najbardziej szlachetny kruszec. Poza walorami estetycznymi jest też doskonałą lokatą kapitału, która jak uważa wielu inwestorów, zabezpieczy nasze pieniądze na czas kryzysu. Wiadomo, że złoto zawsze będzie w cenie, ostatnie notowania tylko potwierdzają tę tezę. Warto inwestować w ten kruszec zwłaszcza w fizyczne złoto. SKLEP zbiera wyjątkowe i piękne złote monety platynowe. Dodatkowo są one doskonałą inwestycją długo i krótkoterminową . Ta inwestycja zabezpiecza Państwa portfel inwestycyjny.


Dostępne monety złote KUP on-line w sklepie. Mennica Złota.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Ilość produktów:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2