loader image
Warszawa +48 22 427 49 68
Gdańsk +48 58 350 00 85
Kraków +48 12 350 51 72
Poznań +48 61 678 30 08
Szczecin +48 91 350 79 44
+48 71 750 90 07Wrocław

MENNICA BRYTYJSKA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
MENNICA-Rosenberg.pl - BLOG Inwestowania | Rynki Alternatywne
mennica brytyjska

MENNICA BRYTYJSKA

Mennica Królewska produkuje z metalai szlachetnych od ponad tysiąclecia i jest Oryginalnym Twórcą zaufanych rozwiązań inwestycyjnych w złocie oraz srebrze czy platynie. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć program oszczędzania na metale szlachetn czy chcesz zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny zacznij już teraz w The Royal Mint, brytyjskiej ojczyźnie złota. |  AKTUALNA CENA PLATYNY   |    [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Zaufana przez tysiące inwestorów na całym świecie Mennica Brytyjska. Oferuje złoto oraz srebro lub platynę w sztabach zatwierdzonych przez Jej Królewską Mość, Królową. Oferujemy również szereg programów oszczędzania metali szlachetnych odpowiednich dla wszystkich ludzi.  Od oszczędzania na złote jajka dla dziecka, po inwestowanie do złotej emerytury. |   [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Historia Mennicy Królewskiej | Brytyjskiej

Muzeum Mennicy Królewskiej posiada jedną z najwspanialszych kolekcji monet, medali, dzieł sztuki i sprzętu menniczego na świecie. Żywa i działająca kolekcja odzwierciedla zmieniające się praktyczne potrzeby Mennicy Królewskiej. Jest ona powszechnie szanowana za wiedzę jej pracowników i jakość prowadzonych badań. Kolekcja muzealna została założona w 1816 roku przez mistrza mennicy królewskiej Williama Wellesleya Polaka. Jednym z jego głównych celów było zapewnienie grawerom Mennicy Brytyjskiej  Royal Mint inspirującego źródła materiału, do którego mogliby się odwoływać przygotowując nowe wzory monet, a to pozostaje ważną funkcją dla kolekcji.

Złote Monety Mennicy z Wielkiej Brytani

Monety w MENNICY Królewskiej i Muzeum Mennicy liczą około 80 000 monet i obejmują cały okres od klasycznej Grecji i Rzymu po współczesność. Wczesna część kolekcji Mennicy Brytyjskiej jest jednak jedynie reprezentatywna.  Wielka siła zasobu Muzeum tkwi w okresie po 1660 r., a zwłaszcza gama nowoczesnych wzorów, odbitek próbnych i eksponatów eksperymentalnych. Spektakularne wśród nich są proponowane monety Edwarda VIII, które nigdy nie zostały wprowadzone do obiegu z powodu abdykacji króla. Miało to miejsce w grudniu 1936 r. Obszerna seria prac przygotowawczych wykonanych w okresie poprzedzającym dziesiętność w lutym 1971 r. |   [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Sztabki złota Mennicy Brytyjskiej

Sztabka złota z Mennicy Królweskiej zawiera 100 g 999,9 czystego złota i przedstawia przejmujący obraz Britannii trzymającej swój trójząb. Bóstwo rzymskie, od którego naród brytyjski zawdzięcza swoją nazwę, jest ponadczasowym ucieleśnieniem dumy.  Siłyai postęp kraju. Projekt Jody Clark jest odpowiednim symbolem tego, co sztabka oferuje inwestorom, którzy chcą dodać złoto do swojego portfela.  Inwestycja daje siłę i odporność. 100g złota sztabka o płaskich krawędziach ma nadrukowany unikalny numer seryjny i jest prezentowana w bezpiecznym opakowaniu blistrowym.  Znajduje się na opakowaniu logo Britannia, które zapewnia bezpieczny transport i przechowywanie.

1 kg srebra brytyjskiego

Mennica Brytyjska ma w ofercie znacząca sztabkę. Jest ona największą odlewaną sztabką srebra dostępną w The Royal Mint Refinery (RMR). Zawieraja 1 kilogram (1000 g) srebra 999,9. Nadrukowane są unikalne numerey seryjne i logo RMR. Kilogramowa sztabka srebra oferuje możliwość zakupu o wyższej wartości dla inwestorów.  Każdy chcą posiadać i handlować większymi ilościami srebra. |   [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

W przeciwieństwie do bitych sztab, sztabki odlewane mają mniej skomplikowane wzory. Proces produkcyjny powoduje iż mogą występować nierówności w wykończeniu sztabki. Ta redukcja kosztów produkcji jest następnie przenoszona na Ciebie, co skutkuje niższą składką. To wykończenie jest tylko estetyczne i nie wpływa na wartość. Ten produkt podlega opodatkowaniu podatkiem VAT w wysokości 20%. |   [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Złoto Mennica Brytyjska THE ROYAL MINT

W serwisie https://gielda.mennica-rosenberg.pl    SPRAWDŹ on-line |   TAG ’ wpis ’ produkt ’ podstronę www w serwisie : *   produkt Britannia 2020 1/2 oz   |   wpis   MENNICE ZŁOTA   |    produkt Britannia 1/10 oz     |    produkt  Britannia 2020 1 oz      |   www   MENNICE W POLSCE      |    wpis  POPULARNE MENNICE    [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.
Sending
User Review
4.71 (24 votes)
Mariusz Korczyński

Mariusz Korczyński

Bogate doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych, bankowości oraz prowadzenia i rozwijania biznesu ...

Zostaw Opinię

DODAJ wpis Mennicy Rosenberg

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Aktualności z rynku Inwestora.  Porady, ceny metali oraz kursy walut. Dom i Giełda Depozytowa z ofertą pierwszego w Polsce rynku wtórnego. Alternatywne Inwestycje w Numizmaty, instrumenty …

MENNICA w Social Media

Ostatnie Posty

Mennice na Facebook

Mennica na YouTube

.

BLOG regulamin

Ta strona jest artykułem BLOGOwym i nie stanowi publikacji w celach zarobkowych. Aktualne zapisy dotyczące własności intelektualnej Praw Autorskich oraz zasady publikacji znajdują się w Regulaminie Serwisu oraz Polityce Prywatności. Treści na BLOG’u oraz materiały w artykułach nie należą do podmiotu Mennica Rosenberg sp. z o.o.  Artykuły i publikacje w całości są własnością autora a Mennica Rosenberg sp. z o.o. udostępnia jedynie platformę i domenę do publikacji przez osoby trzecie. Wszelkie ewentualne zapytania nalezy kierować do właściciela danego artykułu. Wszystkie artykuły na blogu sa podpisane przez właściciela i autora publikacji. Wszystkie informacje związane z danymi autora artykułu oraz właściciela publikacji znajdują się w zapisach Polityka Prywatności oraz Regulamin Serwisu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Copyright © 19-2023 Mennica Rosenberg All Rights Reserved
Ocena google
4.6
Na podstawie 2645 opinii
powered by Google
js_loader
Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)