Srebrna Moneta

srebrna moneta
srebrna moneta

Inwestuj teraz ! Srebrna moneta pewną lokatą kapitału …

Inwestycja w monety ze srebra ma swoją specyfikę. Wybierając ten rodzaj inwestycji w srebro zalecam wybór najbardziej popularnych monet lokacyjnych. Dlaczego ? Ponieważ są ona najszybciej zbywalne w potrzebie natychmiastowej odsprzedaży. Emitowane przez renomowane mennice i stanowią legalny środek płatniczy w wielu krajach. Podstawa rynku srebrnych monet bulionowych ( kolekcjonerskich ) to głównie kilka najpopularniejszych rodzajów czyli  Wiedeński Filharmonik oraz Amerykański Orzeł czy też Kanadyjski Liść Klonowy i oczywiście Krugerrand z RPA.


Srebrna moneta idealny pakiet kolekcjonerski

Zakup monet traktuj jako inwestycję !  Kompletuj osobistą kolekcję. Zakup nie tylko najpopularniejsze monety bulionowe, ale również mniej znane.  Dostępne są w Mennicy produkty Estońskie oraz Fińskie, Japońskie czy z dalekigo Singapuru też i Czeskie. Inwestuj wybierając srebrne monety jako formę zabezppieczenia. Uzyskuj większą elastyczność w porównaniu do lokowania kapitału w sztabki srebra. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online, w którym znajdziesz srebrne monety z całego świata. Kupując zestawy  po 20, 50 czy 200 monet, możesz bez problemu upłynniać te walory w zależności od Twoich potrzeb. Możesz zredukować swój portfel o niewielkie części w każdej chwili.  Tego rodzaju moenty są honorowane na całym świecie.


Posiadamy w sklepie srebro bulionowe

Srebrna moneta charakteryzuje się stabilną wartością.  Utrzymuje się ona bardzo długi czas. Stanowi to bezpieczną inwestycję ! Są to niezwykle starannie zaprojektowane, piękne przedmioty kolekcjonerskie. Wybite wzory bezpośrednio nawiązują do kultury oraz dziedzictwa krajów, z których pochodzą. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.  } Znajdzieszw Naszym sklepie to co potrzebujesz. Srebrna moneta bulionowa – Australijski Kangur 1 uncja srebra czy Kanadyjski Liść Klonowy 1 oz lub Wiedeński Filharmonik 1 uncja i  Amerykański Orzeł i znany Krugerrand z RPA.  A nawet Liść Dębu pochodzący z Niemiec będący w sejfie koło monety Britannia z Wielkiej Brytani.


MENNICE POLSKA ! Ponad 3500 tys. produktów on-line

Azotan srebra służy do otrzymywania innych związków srebra. Jest używany w chemii analitycznej do wykrywania aldehydów . Używa się go także do srebrzenia luster . Metal ma nie tylko zastosowanie inwestycyjne.  Otrzymujemy halogenki srebra z bromku srebra. Używamy ich jako substancje światłoczułe w technice fotograficznej czyli do produkcji materiałów wybuchowych – acetylenek srebra.

Azotan srebra ma właściwości bakteriobójcze i przyżegające .  W XX wieku  jest stosowany w medycynie jako środek antyseptyczny np. podczas zabiegu Credégo lub lapisowania zębów oraz  do kauteryzacji. Jest składnikiem maści stosowanej w trudno gojących się ranach . { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.  

” … Nadmierne bogactwo pozwala kupować jedynie to, co zbyteczne. Potrzeby duchowe zaspokokaja się bez pieniędzy … ”  – Henry David Thoreau, Walden, czyli życie w lesie


Zobacz też | w serwisie Mennica w Polsce

  1. Srebro Inwestycyjne w mennica-rosenberg.pl
  2. Srebrna moneta – Czeski LEW ’21  5 uncji | Monety Czeskie
  3. Kurs srebra – { londyńska giełda metali i notowania on-line }
  4. Cena srebra – { londyńska giełda metali i notowania on-line }
  5. Inne inwestycje w srebro

Przypisy | polecane i źródło

  1.  Adam Bielański: Chemia ogólna i nieorganiczna. Warszawa: PWN, 1981,;  ISBN 83-01-02626-X.
  2. Adam Bielański: Podstawy chemii nieorganicznej. Wyd. 5. Warszawa: PWN, 2002, ; ISBN 83-01-13654-5.28
  3. Srebro ( nr 327085 ) – karta charakterystyki produktu Sigma Aldrich na obszar Stanów Zjednoczonych. [dostęp 2011-10-05].
  4. Juris Meija i inni, Atomic weights of the elements 2013 (IUPAC Technical Report), „Pure and Applied Chemistry”, 88 (3), DOI: 10.1515/pac-2015-0305.
  5. Włodzimierz Trzebiatowski: Chemia nieorganiczna. Wyd. VIII. Warszawa: PWN, 1978, s. 460.

Sending
User Review
4.74 (342 votes)

Dostępne Srebrne monety KUP on-line w Mennicy Srebra.


Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Ilość produktów:

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników