Moon Landing ’69-2019 – 1 oz

9 719 

9524.32 zł

Złota moneta – Lądowanie na Księżycu 2019

W roku 2019 przypada 50. rocznica lądowania na Księżycu w 1969 roku. Z okazji tego wyjątkowego historycznego osiągnięcia Mennica w Perth wydała limitowaną edycję złotych monet – Moon Landing Gold Coin. Apollo 11 był pierwszym udanym lotem kosmicznym, podczas którego ludzie wylądowali na księżycu. Amerykańscy dowódcy Neil Armstrong i Buzz Aldrin utworzyli załogę, która 20 lipca 1969 r. wylądowała na statku kosmicznym Apollo. Wylądowanie i bezpieczny powrót misji księżycowej oznacza oszałamiające historyczne osiągnięcie, ponieważ przyczyniło się do wysokiego rozwoju technologicznego i zmieniło przebieg badań przestrzeni kosmicznej, a także pogląd człowieka na siebie we wszechświecie.

1 uncja złota Lądowanie  2019

Mennica w Perth wydała limitowaną edycję złotej monety Lądowanie na Księżycu z okazji 50. rocznicy tego historycznego osiągnięcia. Moneta wartość nominalną 100 AUD i może być używana jako prawny środek płatniczy. Na jej rewersie znajduje się słynny statek kosmiczny Apollo 11, a na jego awersie portret królowej Elżbiety II. Zawiera 1 uncję trojańską czystego złota w próbie 999,9. W limitowanej edycji, Mennica w Perth wydała tylko 15.000 tych monet. Ze względu na swoje znaczenie historyczne, ograniczony nakład i właściwości złota, moneta ta stanowi doskonały zakup zarówno dla kolekcjonerów, jak i inwestorów.

Najważniejsze cechy:

  • Zawiera jedną uncję trojańską czystego 24-karatowego złota .9999
  • Wydany przez Mennicę Perth w Australii.
  • Rewers przedstawia Apollo 11, pierwszą misję kosmiczną lądującą na Księżycu.
  • Na awersie znajduje się portret królowej Elżbiety II.
  • Limitowany nakład 15.000 monet
  • Może być stosowany jako prawny środek płatniczy i ma wartość nominalną 100 AUD

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – Moon Landing 1969-2019  – 1 oz ( uncja )

W roku 2019 przypada 50. rocznica lądowania na Księżycu w 1969 roku. Z okazji tego wyjątkowego historycznego osiągnięcia Mennica w Perth wydała limitowaną edycję złotych monet – Moon Landing Gold Coin. Apollo 11 był pierwszym udanym lotem kosmicznym, podczas którego ludzie wylądowali na księżycu.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
4.6 (10 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

9999

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty