Kanadyjski Liść ALL – 1 oz

Promocja!

9 248 

9154.86 zł

Złota Moneta – Liść Klonu 2020 – 1 oz ( uncja )

Klon, symbol siły i wytrzymałości, jest narodowym symbolem Kanady od XVII wieku. Jego znaczenie wywodzi się z czasów kolonialnych, kiedy to rdzenni mieszkańcy Kanady wykorzystywali klon jako ważne źródło pożywienia. Później został włączony przez osadników do godła państwowego, dla którego przez setki lat widniał na flagach i monetach. Dla Kanadyjczyków, liść symbolizuje jedność, tolerancję i pokój w krajach.

Atrakcyjna moneta inwestycyjna

Złota moneta 1 oz Maple Leaf w wersji z 2020 roku jest uważana za jedną z najpiękniejszych monet na świecie. Jest natychmiastowo rozpoznawalna wśród inwestorów i kolekcjonerów dzięki ikonicznemu projektowi liścia klonu. Zawiera 1 uncję trojańskiego czystego złota próby 999. Na awersie widnieje profil królowej Elżbiety II oraz wartość nominalna monety w dolarach kanadyjskich. Moneta ta stanowi doskonały zakup dla inwestorów i kolekcjonerów, ponieważ wartość złota wzrosła w ciągu kilku lat.

Dodatkowe zabezpieczenia Liścia Klonu

Wzór monet bulionowych Liść Klonu praktycznie się nie zmienił od momentu wprowadzenia na rynek, jednak mennica kanadyjska dodała kolejne zabezpieczenia na monetach inwestycyjnych, aby odstraszać potencjalnych fałszerzy. W 2013 roku wprowadzono promieniste tło na rewersie i awersie monet z serii Maple Leaf. Kolejnym zabezpieczaniem przed fałszerstwem jest mikro grawerunek teksturowego liścia klonu, a za pomocą specjalistycznego urządzenia BullionDNA, autoryzowani dealerzy jak firma CoinInvest, mogą szybko i łatwo zweryfikować autentyczność monet.

Najważniejsze cechy:

  • 31,1 grama 24-karatowego złota
  • 41. wydanie monety inwestycyjnej z serii Liść Klonu
  • Na awersie monety widnieje profil królowej Elżbiety II oraz nominał 50 CAD
  • Słynny wzór liścia klonu na rewersie
  • Wyprodukowana przez renomowaną mennice The Royal Canadian Mint
  • Konkurencyjna cena złota w Mennia ROSENBERG

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

10 w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – Kanadyjski Liść Klonowy – 1 oz ( uncja ) | mieszane roczniki

Początki kanadyjskiej monety bulionowej sięgają roku 1908. Właśnie wtedy w Mennicy Królewskiej w Ottawie powstał pierwszy złoty suweren. Krótko po tym wydarzeniu uruchomiono pierwszą linię rafinacji, a w 1912 roku zlecono mennicy produkcję 8 tys. złotych monet 5-dolarowych oraz 8 tys. 10-dolarówek.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
3 (3 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty