Chińska Panda – 30 g

8 895 

8716.79 zł

30g Złota Panda 2020

Panda bezapelacyjnie kojarzy się z Chinami. W kulturze chińskiej pandy są symbolem przyjaźni i pokoju. Zajmują one ważne miejsce w historii i kulturze od czasów dynastii Xizhou i Ming, które sięgają 1030 r. p.n.e. W tych czasach panda była opisywana jako niezwyciężone zwierzę, a jej skóry były często przekazywane jako hołd dla królów i cesarzy. Często uważano, że panda miała specjalne zdolności medyczne i lecznicze, dzięki którym mogła odpierać plagi i zapobiegać chorobom.

Symboliczne znaczenie pandy sprawia, że moneta ta jest uznawanym na całym świecie skarbem. Ta bulionowa moneta została po raz pierwszy wypuszczona na rynek w 1982 roku przez Chiński Bank Ludowy, kiedy to zdecydowano się na wybicie pierwszej chińskiej złotej monety inwestycyjnej.

Nowe wydanie złotej monety bulionowej

Złota Panda zawiera 30 gramów czystego 24-karatowego złota o czystości 99,9% a jej wartość nominalna wynosi 500 Yuan. Niezwykłą popularność zdobyła monet dzięki fantastycznemu wzornictwu, Chińska Panda zdobi rewers a słynna Świątynia Nieba w Pekinie została przedstawiona na awersie. Połączenie tych dwóch elementów nadaje monecie unikalne znaczenie historyczne.

Najważniejsze cechy:

  • Popularne z chińskiej mennicy
  • Każda moneta jest zapieczętowana w odpornym na manipulacje opakowaniu
  • Zawiera 30 gramów (.9645 uncji trojańskich) złota próby 999
  • Wartość nominalna 500 juan

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048        e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

7 w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – Chińska Panda – 30 g

Złota Panda zawiera 30 gramów czystego 24-karatowego złota o czystości 99,9% a jej wartość nominalna wynosi 500 Yuan. Niezwykłą popularność zdobyła monet dzięki fantastycznemu wzornictwu, Chińska Panda zdobi rewers a słynna Świątynia Nieba w Pekinie została przedstawiona na awersie. Połączenie tych dwóch elementów nadaje monecie unikalne znaczenie historyczne.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

999/1000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty