Złota moneta Australijski Kangur

9 802 

9605.66 zł

Złota moneta – Australian Kangoo – 1 oz ( uncja )

Kangur jest symbolem Australii od wieków. Reprezentuje on postęp narodu, a symbolikę zaczerpnięto z faktu, że kangur może iść tylko do przodu. Czerwonego kangura znajdziemy na godle australijskim i monetach kruszcowych, które zostały wypuszczone na rynek po raz pierwszy w 1993 roku. Monety te są unikalne w stosunku do innych monet bulionowych, ponieważ australijska mennica z Perth zmienia wzór monety każdego roku. Złoty Kangur jest wybieraną przez kolekcjonerów i inwestorów monetą na całym świecie ze względu na swoją symbolikę, wzornictwo i czystość.

Dlaczego warto kupić złotego Kangura 2020

Złoty Kangur 2020 o nominalnej wartości 100 dolarów australijskich zawiera jedną, pełną uncję najczystszego złota. Ta niezwykle popularna moneta bulionowa przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II na awersie oraz unikalny projekt kangura czerwonego na rewersie. Połączenie tych dwóch elementów nadaje monecie wyjątkowe znaczenie, ponieważ łączy historię Wielkiej Brytanii z Australią i jej symbolem narodowym. Przy nominale 100 AUD, złotu kangur o masie 1 uncji złota z 2020 roku może być używany jako australijski środek płatniczy, choć wartość kruszcu zdecydowanie przewyższa wartość nominalną. Złoty Kangur 2020 stanowi doskonałe narzędzie dywersyfikacji każdego portfela inwestycyjnego a złoto daje bezpieczeństwo w czasie niepewności gospodarczej.

Bezpieczeństwo złotej monety Kangur 2020

Rewers monety o nominale 1 uncji zawiera dodatkowy element uwierzytelniający w postaci wygrawerowanej mikro laserem litery. Litera ta, zawarta w monecie „AUSTRALIAN KANGAROO”, jest wykrywalna tylko przy użyciu szkła powiększającego. Ta cecha pozwala nawet początkującym inwestorom potwierdzić autentyczność złotej monety bulionowej.

Najważniejsze cechy:

 • 1 uncja złota o czystości 99,99%
 • Na awersie przedstawiono portret królowej Elżbiety II
 • Rewers prezentuje czerwonego kangura z potomkiem
 • Prawny środek płatniczy o wartości nominalnej 100 dolarów australijskich
 • Wygrawerowane laserowo unikatowe zabezpieczenie

 

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048       e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

20 w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – Australijski Kangur – 1 oz ( 1 uncja złota dla Ciebie )

W 2018 roku wybita Złota moneta Australijski Kangur przedstawia dwa skaczące kangury, napis „AUSTRALIAN KANGAROO”. Rok wybicia, masę monety oraz próbę (99999). Zauważ że znak menniczy litera „P”, to typowy dla producenta monety ( Perth Mint ).

Dlaczego kupisz złotego Kangura 2020 ?

Złoty Kangur 2020 o nominalnej wartości 100 dolarów australijskich zawiera jedną, pełną uncję najczystszego złota. Ta dla Ciebie niezwykle popularna moneta bulionowa przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II  na awersie. A na rewersie unikalny projekt kangura czerwonego. Połączenie nadaje złotej monecie wyjątkowe znaczenie, ponieważ łączy historię Wielkiej Brytanii z Australią.  Australijski Kangur jest symbolem narodowym. Przy nominale 100 AUD złoty kangur o masie 1 uncji złota z 2020 roku może być używany jako australijski środek płatniczy. Dla Ciebie wartość kruszcu zdecydowanie przewyższa wartość nominalną. Złoty Kangur 2020 stanowi doskonałe narzędzie dywersyfikacji każdego portfela inwestycyjnego a złoto daje bezpieczeństwo w czasie niepewności gospodarczej.

Bezpieczeństwo złotej monety Kangur 2020

Zobacz Rewers złotej monety o nominale 1 uncji zawiera dodatkowy element uwierzytelniający. Kangur jest wygrawerowy mikro laserem litery. Litera ta, zawarta w monecie „AUSTRALIAN KANGAROO”, jest wykrywalna tylko przy użyciu szkła powiększającego. Ta cecha pozwala nawet początkującym inwestorom potwierdzić autentyczność złotej monety bulionowej.

Najważniejsze cechy Twojej monety :

 • 1 uncja złota dla Ciebie o czystości 99,99%
 • Na awersie przedstawiono portret królowej Elżbiety II
 • Rewers prezentuje czerwonego kangura z potomkiem
 • Czy wiesz żę jest to : Prawny środek płatniczy o wartości nominalnej 100 dolarów australijskich
 • Wygrawerowane laserowo unikatowe zabezpieczenie ( czyste złoto )

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

 1. Zamów Australijskiego Kangura . Zrób to i opłać w przeciągu 24 godzin. Zapłać od razu od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Wyślij wpłatę . My poprosimy o potwierdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
 2. Wybierz złoty produkty zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych. Prosimy w takim przypadku o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
 3. Sa takie monety sprzedawane w sklepie które mogą nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczymy produkty ale mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl lub www.mint-rosenberg.com . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
4.71 (17 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

9999

Jedna odpowiedź do “Złota moneta Australijski Kangur”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty