Suweren Elzbieta II – 14,6 g

4 640 

4546.77 zł

Złota moneta – Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Złota moneta Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Złota moneta Podwójny Suweren jest jedną z najbardziej prestiżowych monet na świecie. Ma niezwykle długą historię a po raz pierwszy pojawiła się w 1498 roku. Początkowo monety te były używane jako prezenty dla szlachty, a nie konwencjonalna waluta. Współczesna moneta Suweren została wybita już w 1817 roku. Moneta zawierała klasyczny wzór Jerzego i Smoka autorstwa Benedetto Pistrucci. Pistrucci urodził się w Rzymie w 1784 roku i został wybrany przez księcia regenta Williama Wellesleya Pole’a, mistrza mennicy. Pracę rozpoczął jako szlifierz kamieni szlachetnych, a później zasłynął z pracy w Mennicy Królewskiej, jako autor Medalu Waterloo oraz Św. Jerzy i Smoka, który do dziś widnieje na Złotych Suwerenach.

Najważniejsze cechy:

  • Zawiera 14,64 grama czystego złota wybitego w próbie 916,7
  • Rewers przedstawia klasyczny projekt Jerzego i Smoka autorstwa Benedetto Pistrucci
  • Awers, zaprojektowany przez artystę Jody’ego Clarka przedstawia „piąty portret” królowej Elżbiety II
  • Moneta wydana przez Mennicę Królewską z limitowanym nakładem
  • Mogą być używane jako prawny środek płatniczy, są zwolnione z CGT i nie zawierają podatku VAT

Dlaczego warto inwestować w Złoty Suwerena 2020?

Złota moneta Suweren jest jedną z najstarszych monet inwestycyjnych na świecie. Ich długa historia uczyniła z nich prestiżową monetę, która jest bardzo poszukiwana zarówno przez inwestorów jak i kolekcjonerów. Udowodniono, że monety te zachowują swoją wartość nawet w czasach niepewności ekonomicznej. Złote Suwereny są wyjątkowo płynne, mogą być używane jako prawny środek płatniczy i są zwolnione z podatku VAT i CGT.

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Nowa moneta Suweren Elzbieta II – zawiera 14,6 g czystego złota wybitą w próbie 916,7/1000.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

916,7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty