loader image
Warszawa +48 22 427 49 68
Gdańsk +48 58 350 00 85
Kraków +48 12 350 51 72
Poznań +48 61 678 30 08
Szczecin +48 91 350 79 44
+48 71 750 90 07Wrocław

ZŁOTO z UKRAINY

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
MENNICA-Rosenberg.pl - BLOG Inwestowania | Rynki Alternatywne
zloto z ukrainy

Złoto z UKRAINY

Złoto z ukrainy można kupić przede wszystkim w Kijowie. Inwestycja w ukraińskie złoto jest obarczona ryzykiem. Dlaczego ? Złote sztabki z Ukrainy czy Złoża z potwierdzonymi zapasami w Mużijewie pozwalają Ukrainie na status kraju wydobywającego złoto – informuje PAP. Złoto i cynk wydobywaa zarejestrowana na Cyprze firma Avellana Gold. Koncert przekazał informację że roczne wpływy do budżetu państwa wyniosą 267 mln UAH. Portal Ekonomiczna Prawda informuje, że według ekspertów złoża złota na Ukrainie można szacować na 4 tysiące ton.

Złoto Kijów czy zoto ze Lwowa jest dostępne w postaci granulatu w mennicach europejskich. O ile nie zamówimy dokładnie złota szwajcarskiego w granulacie dostawca może realizować ze złoża Ukraińskiego kruszec inwestycyjny. [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Metale z Rosyjskiego kraju

Obecnie w 2023 roku rosyjski metal w dużej mierze wciąż płynie do światowych fabryk i placów budowy. Producenci kupują od rosyjskich firm i są związani istniejącymi umowami zakupowymi. Sa one na określony czas. Z tego co podaje źródło wiele umów jest do roku 2026. Złoto Kijów nie dają temu aprobaty.

Większosć branży metalowej jest zdania i nie podejmie nowych rosyjskich kontraktów.  Większość podmiotów szuka alternatywnych źródeł zaopatrzenia aby rozwiązać obecne umowy z Rosją. Sytuacja ta powoduje na rosyjskim rynku trudny czas. Obecne wydobycie w Rosyjskim kopalniach zaczyna powoli być nigdzie nie zakontraktowane. Będzie to konsekwencją zakończenia długoterminowych umów oraz brak jakichkolwiek zmian w polityce Putina. Sytuacja w roku 2022 ostatecznie zmusza ich do ograniczenia produkcji. [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Miedź czy Złoto z Rosji ?

Już w ostatnich dniach wrześnie 2022 Trafigura dostarczał rosyjską miedź do magazynów LME w Azji po tym, jak nie udało się jej sprzedać w Chinach, podał Bloomberg.

Trzech koperantów komitetu miedzi, głosowało przeciwko zakazowi.   Natomiast przedstawiciele chińskiego Minmetals i IXM, domu handlowego będącego własnością China Molybdenum Co. Oficjalnie wskazali iż sankcje nie należą do LME i że zakłóci to sytuację na bardzo nie stabilnym rynku lokacyjnym metali. Trzeci, francuski producent kabli Nexans, wstrzymał się od głosu. Nie zostało to jednakże oficjalnie potwierdzone przez Prezesa firmy. [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Komisje LME pełnią jedynie rolę doradczą. Dyrektor naczelny Matthew Chamberlain przekazał do Bloomberg TV, że LME chce się upewnić, że nie będzie częścią finansowania jakiegokolwiek rodzaju działań wojennych.  Prowadzi sie obecnie rozmowy z przywódcami z krajów które są w stanie zapewnić surowiec w zastęstwie rosyjskich dostaw. Szuka klienta na Iryd ?

LME zapowiedziała, że nie nałoży na rosyjski metal ograniczeń wykraczających poza sankcje rządowe. Doprowadziło to do tego iz działania Ameryki Północnej oraz Wielkiej Brytanii lub UE w celu ukierunkowania na rosyjskie przepływy metali prawdopodobnie doprowadzą do zablokowania przez giełdę nowych dostaw. Złote sztabki z Ukrainy !

Inwestorzy kupują metale z Rosji

Źródło: PAP . Treść chroniona prawem autorskim. Całość przeczytasz tu: https://www.pap.pl/inwestorzy-kupuja-metale-z-rosji-22 . Większość inwestorów potępia wojnę w Ukrainie. Mimo to znaczna część kupowanych przez nich metali pochodzi od rosyjskich producentów.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • dlaczego giełdy surowców nadal współpracują z Rosjanami
  • jakie skutki wywołałaby blokada handlu ? 
  • kto nadal chce sprowadzać metal z Rosji ? 
  • jak duża część europejskiego importu metali stamtąd pochodzi
Złoto inwestycyjne w UKRAINIE !

Na portalu GIEŁDA ROSENBERG  SPRAWDŹ on-line |   TAG ’ wpis ’ produkt ’ podstronę www w serwisie : *  wpis …     |   strona  MENNICE W POLSCE   |   kategoria  SKLEP monety   |    roducent  Mennica Polska  |   wpis  CMENTARZE w Polsce   |   www MENNICA Kraków     [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.
Sending
User Review
4.68 (38 votes)
Tytus L Rosenberg

Tytus L Rosenberg

Bogate doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych, bankowości oraz prowadzenia i rozwijania biznesu ...

Zostaw Opinię

DODAJ wpis Mennicy Rosenberg

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Aktualności z rynku Inwestora.  Porady, ceny metali oraz kursy walut. Dom i Giełda Depozytowa z ofertą pierwszego w Polsce rynku wtórnego. Alternatywne Inwestycje w Numizmaty, instrumenty …

MENNICA w Social Media

Ostatnie Posty

Mennice na Facebook

Mennica na YouTube

.

BLOG regulamin

Ta strona jest artykułem BLOGOwym i nie stanowi publikacji w celach zarobkowych. Aktualne zapisy dotyczące własności intelektualnej Praw Autorskich oraz zasady publikacji znajdują się w Regulaminie Serwisu oraz Polityce Prywatności. Treści na BLOG’u oraz materiały w artykułach nie należą do podmiotu Mennica Rosenberg sp. z o.o.  Artykuły i publikacje w całości są własnością autora a Mennica Rosenberg sp. z o.o. udostępnia jedynie platformę i domenę do publikacji przez osoby trzecie. Wszelkie ewentualne zapytania nalezy kierować do właściciela danego artykułu. Wszystkie artykuły na blogu sa podpisane przez właściciela i autora publikacji. Wszystkie informacje związane z danymi autora artykułu oraz właściciela publikacji znajdują się w zapisach Polityka Prywatności oraz Regulamin Serwisu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Copyright © 19-2023 Mennica Rosenberg All Rights Reserved
Ocena google
4.6
Na podstawie 2645 opinii
powered by Google
js_loader
Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)