VALCAMBI Combibar 1 uncja

10 289 

10288.69 zł

Valcambi złoto

VALCAMBI CombiBar® 1 x 31,1 g – złota sztabka

Inne sztabki złota dostępne w sklepie o wagach :

1 g  |  2,5 g  |  5 g 10 g  |  20 g  |  31,1 g  50 g  |  100 g  |  250 g  |  500 g  |  1000 g

Sending
User Review
4.67 (126 votes)

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis


31,1 gram VALCAMBI CombiBar 1 uncja – wszechstronna sztabka złota

Sztabki wyprodukowane z czystego złota próby 999,9. Pochodzą od producentów z akredytacją LBMA ( London Bullion market Association ), nazywaną również Londyńską Giełdą Złota, wyznaczającą i nadzorującą przestrzeganie wymogów jakościowych i bezpieczeństwa na Londyńskim Rynku Kruszców (London Bulion Market). Akredytacja zapewnia łatwą płynność towaru CombiBar Valcambi 1 uncja,


Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com


Dlaczego KUPisz sztabkę szwajcarskiego złota ?

Sztabki Valcambi CombiBar 1 uncja posiadają jednolity wzór we wszystkich elementach combibar. Każda jednostkowa złota sztabka przedstawia logo Valcambi i informacje o produkcie, w tym czystość i wagę. 10 połączonych cząstek w jedną tabliczkę złota. Rewers złotego produktu przedstawia duży projekt z informacjami z awersu w większej skali. Unikalną zaletą sztabek CombiBar jest to, że można je podzielić na 10 kawałków o masie 3,1 grama każda.  Zapewniamy podzielność sztabki do dalszej odsprzedaży w którym Twoje złoto będzie wykorzystane do handlu.

Rafineria i Mennica VALCAMBI z Szwajcarii

Wybierz ofertę Mennica Rosenberg i  31,1 gram czystego złota Valcambi w formie złotej czekoladki.  Zakupy online na  platformie DOM ZŁOTA są błyskawiczne łatwe i bezpieczne. Cała realizacja transakcji trwa bływskawicznie. Podczas procesu zakupu stworzysz konto klienta, które pozwali Ci zalogować się i śledzić postępy w realizacji zamówienia. Kiedy złota sztabka opuści nasz magazyn i dostaniesz adres i numer przesyłki spedycyjnej.  Jeśli masz dodatkowe pytania nie zwlekaj i zadzwoń – zawsze chętnie pomożemy.  Sztabki mają wytłoczoną nazwę mennicy, wagę i próbę, a także numer seryjny i znak certyfikacji. Sprzedawane w opakowaniach chroniących przed zarysowaniami, ułatwiają również przechowywanie. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Historia RAFINERII Valcambi

Firma Valcambi została założona 15 maja 1961 roku jako Valori & Cambi przez grupę 5 szwajcarskich biznesmenów / przedsiębiorców z Mendrisio. Nazwę zmieniono na Valcambi 30 czerwca 1967 r. W 1967 r. Credit Suisse kupił 50% rafinerii Valcambi, a następnie kolejne 30% w 1968 r. Pozostałe 20% zostało zakupione w 1980 r., Dając Credit Suisse 100 % kontroli nad firmą.  { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.  W 2003 r. European Gold Refineries SA zakupiło 100% Valcambi od Credit Suisse za około 400 mln USD.

Najważniejsze cechy:

  • 10 sztabek złota o masie 3,1 grama próby 9999 – ( 24 karaty ) – 1 oz
  • producent : VALCAMBI , model Combibar 1 uncja
  • każda sztabka posiada unikalny numer seryjny całe opakowanie jest hermetyczne
  • wysoka mobilność dzięki poręcznemu prostokątnemu kształtowi i wielkości karty kredytowej
  • Produkt rafinerii z Gwarancją London Bullion market Association
  • Gwarancja wykupu przez Mennica Rosenberg

 

Już dzisiaj i teraz możesz dodać do swojej kolekcji lub portfela inwestycyjnego złotą monetę z każdego rocznika. Zamów bezpiecznie w mennica-rosenberg.pl i korzystaj z konkurencyjnej ceny jaką zapewniamy dla swoich klientów. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

KUP  produkty :    złoto   |   srebrne  |   pallad   |  platyna  |  rod  |  biżuteria VIP


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG  


REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potwierdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl  { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj pracownika Mennicy o produkt

 


Sztabki złota produkt VALCAMBI SUISEE. Dostępne :

1 g  |  2,5 g  |  5 g  |  10 g  |  20 g  |  31,1 g  |  50 g  |  100 g  |  250 g  |  500 g  | 1000 g

CERTYFIKAT Rhinoceros

Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com

Sending
User Review
4.67 (126 votes)

Informacje dodatkowe

Producent

Państwo

Metal

Złoto

Próba

999,9

Wysyłka

24 h

Rozmiar

40.00 x 62.00 x 0.85 mm

Opakowanie

CertiCard ( CertiPack ) to przeźroczyste opakowanie z mocnego tworzywa sztucznego. W takim certyfikowanym opakowaniu znajduje się sztabka złota na którym widnieje nazwa mennicy, próba złota, waga sztabki złota, numer seryjny sztabki i podpis mincerza. CertiCard to marka handlowa włoskiej korporacji Certiline Ltd. Spółka ta specjalizuje się systemach certyfikacji i na swoim koncie ma opatentowane techniki druku spełniające najbardziej rygorystyczne procedury ochronne.

Certyfikat

Certyfikat METALS Certification. Foliowe. Karta kodowa Rhinoceros. Certyfikat producenta SWISS.

Opis Dostawy

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce "TERAZ" oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, produkty zostają wysłane do 15 dni. O ile klient chce towar w opcji "TERAZ", Mennica prosi o rozdzielanie zamówień. Osobne zamówienie "TERAZ" w wysyłce 24h a osobne do 15 dni.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich. Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Rosenberg są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor i Mennica Polska. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Mennicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty