LIBERTY 2,5 $ 1908 – 3,7 g

Promocja!

1 306 

1345.69 zł

Złota Moneta – LIBERTY 2,5 dolara 1908 – 3,7 g

Złoty Orzeł jako symbol siły i stabilności

Pierwszą złotą monetą wyprodukowaną w Ameryce był złoty Orzeł o wartości 10 dolarów wybity w 1795 roku. Ponad dwieście lat później amerykańska mennica kontynuuje tradycję i produkuje misternie zaprojektowane monety bulionowe, które reprezentują siłę i stabilność kraju. Współczesna era amerykańskiego złota kruszcowego reprezentowana przez serię monet Amerykański Orzeł została po raz pierwszy wybita w 1986 roku, na mocy ustawy o metalach szlachetnych z 1985 roku. Monety szybko odniosły sukces i stały się popularnym produktem inwestycyjnym wśród inwestorów oraz ciekawymi pozycjami numizmatycznymi wśród kolekcjonerów. Monety kruszcowe Amerykański Orzeł są wykonane z 22-karatowego złota – stopu, który składa się w 91,67% ze złota oraz niewielkich ilości miedzi. Taki stop metali sprawia, że monety są bardziej odporne na zadrapania i uszkodzenia, które mogą wpłynąć na obniżenie wartości monet w momencie przy odsprzedaży. Okazały wygląd monet i symbol dumy uczyniły z amerykańskich orłów jedną z najczęściej kupowanych monet na świecie od czasu ich inauguracji. W 2006 roku Mennica Amerykańska dodała kolejnego członka rodziny w serii Amerykański Orzeł, wprowadzając do obiegu srebrną monetę jubileuszową z okazji dwudziestolecia produkcji.

Najważniejsze cechy:

  • 3,76 g  grama złota
  • wydanie monety inwestycyjnej
  • Na awersie monety widnieje profil Indianina
  • Słynny wzór ORŁA na rewersie
  • Wyprodukowana przez renomowaną mennice Unitted States Mints
  • Konkurencyjna cena złota w Mennia ROSENBERG

 

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – LIBERTY 2,5 dolara 1908 – 3,7 g

Pierwszą złotą monetą wyprodukowaną w Ameryce był złoty Orzeł o wartości 10 dolarów wybity w 1795 roku. Ponad dwieście lat później amerykańska mennica kontynuuje tradycję i produkuje misternie zaprojektowane monety bulionowe, które reprezentują siłę i stabilność kraju. Współczesna era amerykańskiego złota kruszcowego reprezentowana przez serię monet Amerykański Orzeł

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

900/1000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty