Libertad Meksyk – 1 oz

Złota moneta bulionowa – Libertad 2018

Meksykański Libertad 2018 o zawartości 1 uncji złota jest dostępny! Popyt na meksykańską złotą monetę bulionową Libertad wzrósł w bezprecedensowym tempie w ciągu ostatnich kilku lat i jest obecnie zaliczany do najpopularniejszych na świecie monet kruszcowych. Wynika to po części z niewiarygodnie niskich emisji, tylko 900 monet inwestycyjnych o nominale 1 uncji zostało wyemitowanych przez Casa de Moneda de Mexico w 2017 roku. Te wybitne złote monety z pewnością szybko się wyprzedadzą, więc nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na złotą monetę z 2018 roku o zawartości 1 uncji złota Libertad w mennica-rosenberg.pl

Piękne wzornictwo złotej monety Libertad

Uznawana za jedną z najpiękniejszych złotych monet na świecie od momentu wprowadzenia na rynek w 1982 roku, meksykański Libertad szczyci się klasycznym projektem rewersu ze słynnym posągiem “Winged Victory”, który stoi w Mexico City na tle wulkanów Popocatépetl i Iztaccihuatl. Awers przedstawia meksykańską pieczęć narodową, orła na szczycie kaktusa z wężem w dziobie, otoczonego pieczęciami dziesięciu prowincji kraju.

Najważniejsze cechy:

  • 1 uncja trojańska z czystego złota próby 999/1000
  • Produkt Casa de Moneda de Mexico, najstarszej mennicy w obu Amerykach
  • Bardzo niski nakład emisyjny
  • Ikoniczny rewers Anioła Niepodległości inspirowany historyczną monetą Centenario
  • Na rewersie widnieje pieczęć narodowa Meksyku oraz prowincjonalne herby

Nie przegap szansy na dodanie meksykańskiej złotej monety 1 oz Libertad 2018 do swojej kolekcji i kup już dzisiaj w Mennica ROSENBERG. Sprawdź pozostałą ofertę złotych i srebrnych monet inwestycyjnych pochodzących z Meksyku, dostępnych na naszej platformie.

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048            e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Cena widoczna po zalogowaniu

Wysyłka lub odbiór osobisty

Zamów produkty z wysyłką lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym.

Prosty kreator zwrotów

Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Opis

Złota moneta – Libertad Meksyk – 1 oz ( uncja )

Meksykański Libertad 2018 o zawartości 1 uncji złota jest dostępny! Popyt na meksykańską złotą monetę bulionową Libertad wzrósł w bezprecedensowym tempie w ciągu ostatnich kilku lat i jest obecnie zaliczany do najpopularniejszych na świecie monet kruszcowych.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Dodatkowe informacje

Próba

9999

Pokrewne produkty