Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Złota moneta – Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Złota moneta Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Złota moneta Podwójny Suweren jest jedną z najbardziej prestiżowych monet na świecie. Ma niezwykle długą historię a po raz pierwszy pojawiła się w 1498 roku. Początkowo monety te były używane jako prezenty dla szlachty, a nie konwencjonalna waluta. Współczesna moneta Suweren została wybita już w 1817 roku. Moneta zawierała klasyczny wzór Jerzego i Smoka autorstwa Benedetto Pistrucci. Pistrucci urodził się w Rzymie w 1784 roku i został wybrany przez księcia regenta Williama Wellesleya Pole’a, mistrza mennicy. Pracę rozpoczął jako szlifierz kamieni szlachetnych, a później zasłynął z pracy w Mennicy Królewskiej, jako autor Medalu Waterloo oraz Św. Jerzy i Smoka, który do dziś widnieje na Złotych Suwerenach.

Najważniejsze cechy:

  • Zawiera 14,64 grama czystego złota wybitego w próbie 916,7
  • Rewers przedstawia klasyczny projekt Jerzego i Smoka autorstwa Benedetto Pistrucci
  • Awers, zaprojektowany przez artystę Jody’ego Clarka przedstawia “piąty portret” królowej Elżbiety II
  • Moneta wydana przez Mennicę Królewską z limitowanym nakładem
  • Mogą być używane jako prawny środek płatniczy, są zwolnione z CGT i nie zawierają podatku VAT

Dlaczego warto inwestować w Złoty Suwerena 2020?

Złota moneta Suweren jest jedną z najstarszych monet inwestycyjnych na świecie. Ich długa historia uczyniła z nich prestiżową monetę, która jest bardzo poszukiwana zarówno przez inwestorów jak i kolekcjonerów. Udowodniono, że monety te zachowują swoją wartość nawet w czasach niepewności ekonomicznej. Złote Suwereny są wyjątkowo płynne, mogą być używane jako prawny środek płatniczy i są zwolnione z podatku VAT i CGT.

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Cena widoczna po zalogowaniu

Wysyłka lub odbiór osobisty

Zamów produkty z wysyłką lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym.

Prosty kreator zwrotów

Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Opis

Suweren Elzbieta II – 14,6 g

Nowa moneta Suweren Elzbieta II – zawiera 14,6 g czystego złota wybitą w próbie 916,7/1000.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Dodatkowe informacje

Próba

916,7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pokrewne produkty