Libertad Meksyk – 1/4 oz

570 

570 zł

Złota moneta bulionowa – Libertad – od 1980

Meksykański Libertad 2018 o zawartości 1/4 uncji złota jest dostępny! Popyt na meksykańską złotą monetę bulionową Libertad wzrósł w bezprecedensowym tempie w ciągu ostatnich kilku lat i jest obecnie zaliczany do najpopularniejszych na świecie monet kruszcowych. Wynika to po części z niewiarygodnie niskich emisji, tylko 900 monet inwestycyjnych o nominale 1/4 uncji zostało wyemitowanych przez Casa de Moneda de Mexico w 1980 roku. Te wybitne złote monety z pewnością szybko się wyprzedadzą, więc nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na złotą monetę  o zawartości 1/4 uncji złota Libertad w mennica-rosenberg.pl

Piękne wzornictwo złotej monety Libertad

Uznawana za jedną z najpiękniejszych złotych monet na świecie od momentu wprowadzenia na rynek w 1982 roku, meksykański Libertad szczyci się klasycznym projektem rewersu ze słynnym posągiem „Winged Victory”, który stoi w Mexico City na tle wulkanów Popocatépetl i Iztaccihuatl. Awers przedstawia meksykańską pieczęć narodową, orła na szczycie kaktusa z wężem w dziobie, otoczonego pieczęciami dziesięciu prowincji kraju.

Najważniejsze cechy:

  • 1/4 uncji trojańskiej z czystego złota próby 999/1000
  • Produkt Casa de Moneda de Mexico, najstarszej mennicy w obu Amerykach
  • Bardzo niski nakład emisyjny
  • Ikoniczny rewers Anioła Niepodległości inspirowany historyczną monetą Centenario
  • Na rewersie widnieje pieczęć narodowa Meksyku oraz prowincjonalne herby

Nie przegap szansy na dodanie meksykańskiej złotej monety 1/4 oz do swojej kolekcji i kup już dzisiaj w Mennica ROSENBERG. Sprawdź pozostałą ofertę złotych i srebrnych monet inwestycyjnych pochodzących z Meksyku, dostępnych na naszej platformie.

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – Libertad Meksyk – 1/4 oz ( uncji )

Meksykański Libertad 2018 o zawartości 1/4 uncji złota jest dostępny! Popyt na meksykańską złotą monetę bulionową Libertad wzrósł w bezprecedensowym tempie w ciągu ostatnich kilku lat i jest obecnie zaliczany do najpopularniejszych na świecie monet kruszcowych.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

9999

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty