2O USA Liberty – 1904 – 31 g

Promocja!

1 177 

1189 zł

Złota Moneta – 2O USA Liberty – 1904 – 31 g

Złota Moneta Podwójny Orzeł „Liberty Head” 20$

Historyczna złota moneta wybita w Stanach Zjednoczonych ponad 100 lat temu, to świetna inwestycja dla kolekcjonerów i inwestorów. Niskie nakłady oraz cena złotej monety nieznacznie powyżej aktualnego kursu złota, sprawia, że Podwójny Orzeł jest świetnym sposobem na zwiększenie wartości portfela inwestycyjnego!

W 1850 roku Mennica Amerykańska wydała pierwszą monetę Podwójny Orzeł o nominale 20 dolarów amerykańskich. Do jej produkcji przyczyniła się kalifornijska gorączka złota, która rozpoczęła się dwa lata wcześniej. Dzięki wyjątkowemu składowi o zawartości 0,9675 uncji trojańskiej złota próby .900, Podwójny Orzeł 20$ służy nie tylko jako imponujący okaz kolekcjonerski, ale także jako cenny składnik do uwzględnienia w portfelu inwestycyjnym.

Najważniejsze cechy:

  • Zawiera 0,9675 uncji złota próby 900/1000.
  • Awers: Ukazuje zwróconą w lewo kobietę, otoczoną 13 gwiazdkami z napisem „Liberty” na opasce.
  • Rewers: Przedstawia heraldycznego orła z tarczą na piersi z trzynastoma gwiazdkami powyżej.
  • Moneta zaprojektowany przez Jamesa B. Longacre’a i produkowana w latach 1850-1907.
  • Wybijana przez mennice Stanów Zjednoczonych: Filadelfia, Carson City, Denver, Nowy Orlean oraz San Francisco.
  • Konkurencyjna cena złota w Mennia ROSENBERG

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048      e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Złota moneta – 2O USA Liberty – 1904 – 31 g

Pierwszą złotą monetą wyprodukowaną w Ameryce był złoty Orzeł o wartości 10 dolarów wybity w 1795 roku. Ponad dwieście lat później amerykańska mennica kontynuuje tradycję i produkuje misternie zaprojektowane monety bulionowe, które reprezentują siłę i stabilność kraju. Współczesna era amerykańskiego złota kruszcowego reprezentowana przez serię monet Amerykański Orzeł

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
3.75 (4 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

900/1000

Podobne produkty