Britannia Zestaw – 1989

Promocja!

22 754 

18312.17 zł

Britannia Zestaw Złotych Monet | 1989 | Proof – 57,5 g

Brytyjska Mennica Królewska wprowadziła na rynek w 1989 roku swoją majestatyczną kolekcję . Zestaw 4 złotych monet w oryginalnym pudełku wraz z certyfikatem. Monety wybite stemplem lustrzanym o wagach: 1 uncja, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji. Łącznie 1,85 uncji czystego złota.

Najważniejsze cechy:

  • Seria pt. BRITANNIA
  • 1,85 uncji złota próby 916,7
  • Część prestiżowej serii emitowanej przez UK Royal Mint.
  • Prawny środek płatniczy w Zjednoczonym Królestwie
  • Limitowany nakład 5.000 kompletów

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 608174411        e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Britannia Zestaw Złotych Monet | 1989 | Proof – 57,5 g

Zestaw 4 złotych monet w oryginalnym pudełku wraz z certyfikatem. Monety wybite stemplem lustrzanym o wagach: 1 uncja, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji. Łącznie 1,85 uncji czystego złota.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
4.6 (10 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

916,7

Waga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty