Britannia Zestaw Monet – 1989 Proof

Britannia Zestaw Złotych Monet | 1989 | Proof – 57,5 g

Brytyjska Mennica Królewska wprowadziła na rynek w 1989 roku swoją majestatyczną kolekcję . Zestaw 4 złotych monet w oryginalnym pudełku wraz z certyfikatem. Monety wybite stemplem lustrzanym o wagach: 1 uncja, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji. Łącznie 1,85 uncji czystego złota.

Najważniejsze cechy:

  • Seria pt. BRITANNIA
  • 1,85 uncji złota próby 916,7
  • Część prestiżowej serii emitowanej przez UK Royal Mint.
  • Prawny środek płatniczy w Zjednoczonym Królestwie
  • Limitowany nakład 5.000 kompletów

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 608174411        e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Cena widoczna po zalogowaniu

Wysyłka lub odbiór osobisty

Zamów produkty z wysyłką lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym.

Prosty kreator zwrotów

Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Opis

Britannia Zestaw Złotych Monet | 1989 | Proof – 57,5 g

Zestaw 4 złotych monet w oryginalnym pudełku wraz z certyfikatem. Monety wybite stemplem lustrzanym o wagach: 1 uncja, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji. Łącznie 1,85 uncji czystego złota.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Dodatkowe informacje

Próba

916,7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pokrewne produkty