sztabka PALLADU

18 591 

15114.83 zł

platyna PAMP 1 oz

Sztabka Palladu 50 gram PAMP 2021

Palladowe sztabki i Monety palladowe w sklepie :

SPRAWDŹ on-line – PRODUKTY palladowe

 

Sending
User Review
3.05 (65 votes)

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis


Sztabka Palladu 50 gram PAMP Mennica

Kup nową sztabkę – Sztabka Palladu PAMP 50 gram Mennicy SWISS Pamp. Zawiera 50 gram czystego palladu. Sztabka wybita w próbie 999,5/1000. Twoja sztabka ma 100 % zawartość palladu. W 2021 roku wszystkie warianty sztabek otrzymały nowy wygląd , ale główna idea pozostała. Motywem przewodnim jest FORTUNA.  Bardzo dobra inwestycja w te sztabki. Dostępne na zamówienie i stacjonarnie. Szczegóły dopowiedzą konsultanci Mennicy Rosenberg. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com


SZTABKA palladu FORTUNA z Mennica PAMP

Pierwszy motyw dekoracyjny zdobiący sztabkę z metalu szlachetnego, charakterystyczny projekt Lady Fortuna firmy PAMP jest znany na całym świecie jako gwarancja jakości i autentyczności PAMP. Tutaj rzymska bogini dobrobytu jest przedstawiona ze wszystkimi jej mitycznymi atrybutami: snopami pszenicy, makami, rogiem obfitości, cennymi monetami i kołem fortuny. Mennica Rosenberg zapewnia dostępność bezpośrednio z Bahnhofstrasse 100, 8001 Zurich, Canton of Zurich . { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Historia palladowej sztabki od roku 2021

PAMP Suisse jest tylko z czterech firm na świecie, które zostały nominowane  przez Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców [LBMA] oraz Londyńską Giełdę Platyny i Palladu [LPPM] z tytułem Good Delivery Referee.  Oznacza to że referent nadzorujący system Good Delivery i monitorujące firmy posiadają ten certyfikat. Palladowa sztabka PAMP 50 gram Fortuna przedstawia piękny, szczegółowy obraz rzymskiej bogini szczęścia i pomyślności.

PALLAD jest ceniony za swoje piękno i czystość od czasu, gdy został odkryty przez człowieka 250 lat temu.  Metal uważany za jeden z najbezpieczniejszych opcji dla inwestora. Giełda udowodniła, że pallad zachowuje swoją wartość w czasach niepewności gospodarczej. Produkty Premium takie jak palladowa sztabka PAMP Suisse 50 grama Fortuna przemawia do inwestora ze względu na wyjątkową czystość i wysoką jakość. !

. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Najważniejsze cechy FORTUNY palladowej  :

 • 50 gram palladu | dostępne również mieszane roczniki
 • Produkt rafinerii z PAMP SWISS  – Mennica Szwajcarska
 • Kraj pochodzenia: Szwajacaria ZURICH ; Próba: ( 999,5/1000 )
 • Masa: 50 gram | Zawartość palladu : 999,5 | nominał – brak
 • Grubość : 3,28 mm | Rozmiar sztabki z palladu : 47 mm x 27 mm
 • Nie może być stosowany jako prawny środek płatniczy
 • Awers przedstawia – motyw Fortuny
 • Rewers przedstawia – opis produktu | waga, numer sztabki, próba

 

Już dzisiaj i teraz możesz dodać do swojej kolekcji lub portfela inwestycyjnego palladową sztabkę z każdego rocznika od roku 2020. Zamów bezpiecznie w mennica-rosenberg.pl i korzystaj z konkurencyjnej ceny jaką zapewniamy dla swoich klientów. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

KUP  produkty :    złote   |   srebrne  |   pallad   |  platyna  |  rod  |  biżuteria VIP


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG  


REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie opłać w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie zostaanie poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potwierdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 7 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Zamówione produkty z oznaczeniem 24h są wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od zamówienie. ( do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki )
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 

Zapytaj pracownika Mennicy o produkt

 


Palladowe sztabki i Monety palladowe w sklepie :

SPRAWDŹ on-line – PRODUKTY palladowe

Zobacz  TAG ’ wpis ’ produkt ’ podstronę www w serwisie  :  https://www.mennica-rosenberg.pl  :
kategoria  Pallad   |   produkt PALLAD 1 gram   |   produkt pallad FORTUNA   |    produkt  sztabka PALLAD 5 g   |   produkt PALLAD 10 gram   |   Produkt  Chińskie Pandy 8 g

CERTYFIKAT Rhinoceros – Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros www.metals-certification.com

Sending
User Review
3.05 (65 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

999.9

Waga

Państwo

Wysyłka

Metal

Opakowanie

Producent

Specyfika Dostawy

CERTYFIKAT

INNE

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce "KUP TERAZ" oraz do 7 dni roboczych w jednym zamówieniu, produkty zostają wysłane do 7 dni. O ile klient chce towar w opcji "KUP TERAZ", Mennica realizuje zamówienie w trybie expresowym. Osobne zamówienie "KUP TERAZ" w wysyłce 24h oznaczone jako priorytetowe.

UWAGI

Zdjęcia prezentowane na stronie pochodzą od producenta. Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Rosenberg są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor i Mennica Polska. Wszelkie znaki towarowe, loga producentów i nazwy własne zamieszczone są na stronach sklepu Mennica Rosenberg sp. z o.o. [ KRS 0000839075 ] są wyłącznie w celu ułatwieniu klientom identyfikacji produktów danej firmy czy producenta. Znaki należą do ich prawowitych właścicieli i ich prezentacja nie ma sugerować jakichkolwiek związków spółki Mennica Rosenberg sp. z o.o. oraz sklepu https://www.mennica-rosenberg.pl z właścicielami tych znaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty