Lunar III Mysz 2019 – 1 kg S

Promocja!

Srebrna moneta – Lunar III Mysz 2019 – 1 kg / 1000 g

Najnowszy projekt, pochodzącej z Perth Mint, australijskiej kolekcji Lunar III jest wyjątkowy, kolekcja zadebiutowała w 2008 roku Rokiem Szczura, a teraz dobiega końca w 2019 r. Rokiem Świni. Właśnie teraz, australijska srebrna moneta ½ Rok Myszy 2019 jest dostępna w Mennica-Rosenberg

Australijska srebrna moneta Rok Myszy 2019 z Perth Mint jest oferowana w różnych rozmiarach: 1 kilogram, 10 oz, 2 oz, 1 oz, 1/2 oz, 1/4 oz, 1/10 oz oraz 1/20 oz. Nieograniczony nakład pół uncjowych monet oznacza, że Perth Mint wybije monety w celu zaspokojenia popytu w nieograniczonej ilości, ale tylko do końca roku kalendarzowego emisji, który jest oznaczony na monetach.

Najważniejsze cechy :

  • Ostatni, 12. projekt z serii Lunar III
  • Zawiera 1 kg trojańską czystego srebra próby .9999
  • Wartość nominalna 30 AUD
  • Na awersie znajduje się wizerunek królowej Elżbiety II.
  • Awers zaprojektowany przez Ing Ing Jong

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami. Obsługa klienta Mennica Rosenberg jest dostępna 7 dni w tygodniu.

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048        e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Cena widoczna po zalogowaniu

Wysyłka lub odbiór osobisty

Zamów produkty z wysyłką lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym.

Prosty kreator zwrotów

Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Opis

Srebrna moneta – Lunar III Mysz 2019 – 1 kg / 1000 g

Najnowszy projekt, pochodzącej z Perth Mint, australijskiej kolekcji Lunar III jest wyjątkowy, kolekcja zadebiutowała w 2008 roku Rokiem Szczura, a teraz dobiega końca w 2019 r. Rokiem Świni. Właśnie teraz, australijska srebrna moneta ½ Rok Myszy 2019 jest dostępna w Mennica-Rosenberg.  Infolinia Tel : +48 510612048 

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Dodatkowe informacje

Próba

999,9

Pokrewne produkty