Mennica VALCAMBI

mennica valcambi
mennica valcambi

Mennica VALCAMBI | mennica Szwajcarska

Marka Valcambi SA istnieje od 1967 roku. Największy producent złotych sztabek na świecie. Mennica mieści się w Szwajcarii. Właściciel to spółka European Gold Refineries Holding SA. Sztabki złota zachowują najwyższe standardy jakości i czystości. Produkcja nadzorowana jest przez przysięgłych rzeczoznawców akredytowanych przez Szwajcarski Federalny Urząd Kontroli Metali Szlachetnych.  LBMA czyli London Bullion Market Association sprawuje kontrolę nad jakością produktów. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   


Co produkuje Mennica VALCAMBI s.a. ?

Na rynkach światowych jest znana z bardzo serokiego asortymentu. Valcambi SA istniejąca od od 1961 była to Valori & Cambi SA, od 2003 r. należy do European Gold Refineries Holding SA. Rafineria specjalizuje się w rafinacji złota. Jest też znana z produkcji złotych półproduktów dla sektora jubilerskiego. Produkty inwestycyjne to złote monety i sztabki złota oraz złote medale. Surowce sa poddawane rafinacji srebra oraz platyny i palladu.

„… Bądź wzorcem jakości. Niektórzy ludzie nie przywykli do środowiska, gdzie oczekuje się doskonałości. …” – Steve Jobs, współzałożyciel Apple Inc.


Histora Szwajcarskiej Mennicy

Założycielami Mennicy Valcambi była grupa prywatnych inwestorów szwajcarskich, którzy interesowali się branżą metali szlachetnych od ponad 50 lat. Obecnie jest w całości własnością Global Gold Refineries Ltd (GGR) z siedzibą w Szwajcarii. European Gold Refineries Holding SA (EGR), który był właścicielem Valcambi do 26 lipca 2017 r., Został wchłonięty przez GGR. Do lipca 2015 r. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   Właścicielem EGR był Newmont Mining [ 60,6% ] oraz prywatni inwestorzy [ 39,4% ]. GGR należy do REL Singapore PTE Ltd w Singapurze [ 95% ] i Rajesh Exports Limited [ 5% ], spółki giełdowej [ NSE / BSE ] w Bangalore w Indiach . [ { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   

W swojej 60-letniej historii firma Mennica Valcambi skupiła się wyłącznie na branży rafinacji metali szlachetnych. Sukces i reputacja firmy opiera się na filozofii pozostawania zaangażowanym wobec pracowników. Pełne kompetencje do Klienta branżowego i jego obsługi. [ mennica valcambi ]


Zobacz też | inne strony www VALCAMBI

  1. Wiodące produkty rafinerii VALCAMBI Combibar.
  2. Kurs ZŁOTA dla VALCAMBI ! Bieżące wykresy szwajcarskiego złota on-line .
  3. Złoto inwestycyjne z Mennic Szwajcarskich ? Dlaczego ?
  4. Dostępne wyroby z tego metalu. Naszy SKLEP inwestycyjny.

Bibliografia | polecane źródła

  1. Hanspeter Koch, Monica Bilfinger ; Die Eidgenössische Münzstätte in Bern ;  ISSN 3-85782-799-8  { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   
  2. 160 Jahre Schweizerisches Münzwesen.  SZWAJCARIA . Ein kurzer historischer ;  Oficjalna strona Swissmint ; dostęp 2021-12-14
  3. Martin Fröhlich: Die Eidgenössische Münzstätte ;  Oficjalna strona Swissmint ; dostęp 2017-14-12 { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   

Sending
User Review
4.69 (173 votes)

Dostępne kruszcze SZWAJCARSKIE –  KUP on-line w Mennicy .


Wyświetlanie 1–12 z 57 wyników

Ilość produktów:

Wyświetlanie 1–12 z 57 wyników