Mennica Polska

mennica polska
mennica polska

MENNICA POLSKA produkty inwestycyjne

MENNICE  POLSKiE zajmują się sprzedażą produktów inwestycyjnych, takich jak złote sztabki i monety bulionowe oraz srebro. Kamienie takie jak brylanty rónież znajdują się w ofercie. Początek działalności Mennicy to reforma monetarna przeprowadzona przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. ] 7.10.1765 Stanisław August Poniatowski został wybrany na króla przez sejm elekcyjny i obarczony obowiązkiem reformy monetarnej i tym samym uruchomienia nowej mennicy. Mennice Polska do 2015 roku jest jedynym producentem polskich monet obiegowych.

Produkcję monet groszowych 1, 2 i 5 groszy zaprzestała w 2015 na rzecz Mennicy Brytyjskiej. Nadal jest jedynym producentem monet kolekcjonerskich Narodowego Banku Polskiego. Mennica produkuje monety również dla zagranicznych emitentów i banków centralnych. Monety obiegowe dla Dominikany oraz Armenii i Ukrainy. Natomiast monety kolekcjonerskie dla Armenii i Białorusi czy Ukrainy i Cypru. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   


Co produkuje Mennica Polska S.A. ?

Potencjał technologiczny Mennicy pozwala na proejktowanie produktów menniczych wysokiej jakości. OD roku 2018 Mennica Polska rozbudowała swoją działalność o kolejne usługi. Firma produkuje dukaty lokalne. Są to monety okolicznościowe. Z oferty skorzystało prawie 200 miast i samorządów w Polsce. Teraz firma zajmuje się płatnościami elektronicznymi. Ropoczeła działalnością deweloperską w Wraszaiwe na ul. Grzybowskiej. !.. Uczestniczy w obrocie metalami szlachetnymi. Od ponad 10 lat spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

„… Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego …” – Sam Walton, założyciel i twórca Wall-Mart


O Mennicy Polskiej

Mennica Polska jest  producentem złota inwestycyjnego w Polsce. Mennica jest największym dystrybutorem złota Polskiego. Grupa Mennicy Polskiej jest w Polsce producentem monet obiegowych i kolekcjonerskich. Emisariuszem jest Narodowy Bank Polski. Produkuje monety na zlecenia banków centralnych.  Szczeci się z tego iż jest czołowym producentem monet i numizmatów.

Projektanci oraz Rzeczoznawcy Mennicy Polskiej wykonują zlecenia dla zagranicznych partnerów. Spółka zajmuje się biciem medali i odznaczeń. Wielokrotnie otrzymywała prestiżowe nagrody.  W 2006 roku otrzymała „Nagrodę za najpiękniejszą monetę obiegową świata 2 zł Expo ”. W 2009 roku monety wybite w Mennicy Polskiej zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie Machina Design, w którym jurorami byli m.in. Paolo Pininfarina, Andrzej Pągowski czy Ewa Minge. [ { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. źródło. Mennica Polska 

Zobacz też | inne strony o Mennicy Polskiej

  1. Wiodące produkty [ złote sztabki mennica polska ] Mennicy z Annopolu w Warszawie.
  2. Kurs ZŁOTA . MENNICE POLSKA ! Polskie złoto i srebro złota on-line w mennica-rosenberg.pl
  3. Złoto inwestycyjne z Mennic Polskich ? Iddealnaa inwestycja !
  4. Dostępne wyroby w SKLEP 'ie inwestycyjny.

Bibliografia | polecane źródła

  1. MENNICA, Informacje podstawowe ; Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Polska Agencja Prasowa ; dostęp 2018-06-12 { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   
  2. Mennica Invest ; M.Polska S.A ; dostęp 2018-25-22
  3. Mennica Ochrona ; Mennica Polska S.A. ;  dostęp 2018-15-02
  4. Mennica-Metale Szlachetne S.A. ;  M.Polska S.A. ;  dostęp 2018-15-23
  5. Surowce. „Rzeczpospolita. ekonomia & rynek;  2012.11.23
  6. Monety polskie. Obiegowe ; M.Polska S.A. ; dostęp 2018-15-21 { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.   

Sending
User Review
4.66 (473 votes)

Dostępne złoto w Mennicy Polskiej –  KUP on-line w Mennicy .


Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Ilość produktów:

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników