AUSTRALIAN Koala ’20 – 1 kg

4 310 

4223.97 zł

 

Srebrna Moneta – Australian KOALA 2020 – 1000 g / 1 kg

Australijski Koala jako symbol siły i stabilności

Srebrna moneta Australijska to moneta, pochodząca z australijskiej mennicy, która została wybita z 999,9 srebra. Ten inwestycyjny wyrób został zatwierdzony przez Kongres w Australii w 2005 roku i od 2006 roku jest nieustannie produkowany. Co więcej, posiada on gwarancję rządu Australii oraz jest pełnoprawnym środkiem płatniczym na terenie kraju emitenta.

Australijski KOALA to walor bity w wadzę 1000 g / 1 kg o nielimitowanym nakładzie. Jest to także, walor, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność nie tylko na terenie Australii ale również poza ich granicami. Ciekawostką jest to, że oprócz inwestycyjnej wersji, sprzedawane są także edycje kolekcjonerskie, które zawierają certyfikaty autentyczności wydawane przez mennicę.

Najważniejsze cechy:

  • 1000  g  grama srebra
  • wydanie monety inwestycyjnej
  • Słynny wzór KOALA na awersie
  • Na rewersie ELIZABETH II
  • Nominał 30 dolarów
  • Wyprodukowana przez renomowaną mennice The Perth Mint
  • Konkurencyjna cena złota w Mennia ROSENBERG

 

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Srebrna moneta – AUSTRALIAN Koala 2020 – 1 kg

Austaraliski KOALA to walor bity w wadzę jednego kilograma o nielimitowanym nakładzie. Jest to także, walor, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność nie tylko na terenie Australii ale również poza granicami. Ciekawostką jest to, że oprócz inwestycyjnej wersji, sprzedawane są także edycje kolekcjonerskie, które zawierają certyfikaty autentyczności wydawane przez mennicę.

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
4 (1 vote)

Informacje dodatkowe

Próba

999/1000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty