Lunar III Mysz 2019 – 1 kg S

Promocja!

5 393 

5338.23 zł

Srebrna moneta – Lunar III Mysz 2019 – 1 kg / 1000 g

Najnowszy projekt, pochodzącej z Perth Mint, australijskiej kolekcji Lunar III jest wyjątkowy, kolekcja zadebiutowała w 2008 roku Rokiem Szczura, a teraz dobiega końca w 2019 r. Rokiem Świni. Właśnie teraz, australijska srebrna moneta ½ Rok Myszy 2019 jest dostępna w Mennica-Rosenberg

Australijska srebrna moneta Rok Myszy 2019 z Perth Mint jest oferowana w różnych rozmiarach: 1 kilogram, 10 oz, 2 oz, 1 oz, 1/2 oz, 1/4 oz, 1/10 oz oraz 1/20 oz. Nieograniczony nakład pół uncjowych monet oznacza, że Perth Mint wybije monety w celu zaspokojenia popytu w nieograniczonej ilości, ale tylko do końca roku kalendarzowego emisji, który jest oznaczony na monetach.

Najważniejsze cechy :

  • Ostatni, 12. projekt z serii Lunar III
  • Zawiera 1 kg trojańską czystego srebra próby .9999
  • Wartość nominalna 30 AUD
  • Na awersie znajduje się wizerunek królowej Elżbiety II.
  • Awers zaprojektowany przez Ing Ing Jong

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami. Obsługa klienta Mennica Rosenberg jest dostępna 7 dni w tygodniu.

Korzyści płynące z dokonywania zakupów na
mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

ZŁOTE MONETY w Mennicy Rosenberg

SREBRNE Monety w Mennicy Rosenberg


Infolinia Tel : +48 510612048        e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG    

Brak w magazynie

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

Srebrna moneta – Lunar III Mysz 2019 – 1 kg / 1000 g

Najnowszy projekt, pochodzącej z Perth Mint, australijskiej kolekcji Lunar III jest wyjątkowy, kolekcja zadebiutowała w 2008 roku Rokiem Szczura, a teraz dobiega końca w 2019 r. Rokiem Świni. Właśnie teraz, australijska srebrna moneta ½ Rok Myszy 2019 jest dostępna w Mennica-Rosenberg.  Infolinia Tel : +48 510612048 

REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potiwerdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj o produkt specjaliste 

 

Sending
User Review
4.67 (3 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

999,9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty