20 USD Liberty USA – 1904 – 30 g

9 036 

8854.97 zł

Mennica United States Mint 20 usd20 USD Moneta Liberty USA 1904 – 30 gram złota

Złote monety w sklepie Mennicy on-line :

1/20 oz  1/10 oz  |  1/4 oz   1/2 oz  1 oz   2 oz   |  5 oz  inne – złote monety  |  10 oz

Sending
User Review
4.9 (42 votes)

Koszty dostaw - WYSYŁKA UPS. Możliwy również ODBIÓR OSOBISTY po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. Zamów produkty z wysyłką przez UPS lub złóż zamówienie przez internet i odbierz je osobiście. Możesz także złożyć zamówienie w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do kontaktu w 12 miastach w Polsce. Zakupy powyżej 100.000 PLN możliwość dowozu w ustalone miejsce odbioru. Warszawa | Szczecin | Katowice | Wrocław | Kraków | Poznań . Wszystkie dane kontaktowe MINT Rosenberg w menu KONTAKT . Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Zapraszamy do REGULAMIN Sklepu . W przyapdku metali inwestycyjnych Zgodnie z art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Kupna ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informujemy równiez o zasadach POLITYKI Prywatności w Mennicy złota srebra oraz palladu i platyny inwestycyjnej.

Opis

20 USD Złota moneta – Liberty USA  – 1904 – 30 g

Pierwszą złotą monetą wyprodukowaną w Ameryce.  Złotą monetą był Orzeł o wartości 10 dolarów wybity w 1795 roku. Ponad dwieście lat później amerykańska mennica kontynuuje tradycję i produkuje misternie zaprojektowane monety bulionowe, które reprezentują siłę i stabilność kraju. Współczesna era amerykańskiego złota kruszcowego reprezentowana przez serię monet Amerykański Orzeł 20 USD


Historia Liberty USA – 1904 – 30 g

Mennica Rosenberg z dumą prezentuje złotą monetę Podwójny Orzeł Saint Gaudens o wartości nominalnej $ 20 USD. Historia tej monety jest bardzo intrygująca. Prezydent Theodore Roosevelt został zainspirowany wystawą starożytnych monet greckich w Instytucie Smithsona – największym na świecie kompleksie muzeów i ośrodków edukacyjno-badawczych . | 20 USD | Roosevelt czuł się tak, jakby amerykańskie monety nie miały stylu i piękna w porównaniu do monet greckich. W 1907 roku prezydent Roosevelt wybrał do pracy na nowymi monetami słynnego amerykańskiego rzeźbiarza Augusta Saint Gaudensa.

Podwójny Orzeł z 1933 roku był ostatnim rokiem w którym monetę wybito, jednak w związku z dekretem prezydenckim niemal wszystkie monety, z 445000 już wybitych monet, zostało przetopionych i żadna nie trafiła do powszechnego obiegu. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Złota Moneta Podwójny Orzeł „Saint Gaudens” 20$

Awers ukazuje Lady Liberty trzymającą pochodnię i gałązkę oliwną. Projekt został później ponownie wykorzystany na awersie amerykańskiego złotego orła. Rewers monety przedstawia Soaring Eagle – Odwrotny projekt orła amerykańskiego latającego nad słońcem i jego promieniami. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com


Dlaczego warto KUPIĆ złotą monetę ?

Złote 20 dolarówki były bite przez kilkadziesiąt lat. Trwało to do roku 1933. Okres ten to czas wielkiego kryzysu gospodarczego. To był okres kiedy pieniądze maiły pełne pokrycie w złocie. Panowało deflacja.  Ceny towarów spadały, ludzie oszczędzali na wszystkim i starali się gromadzić jak największe zapasy złota i gotówki.  Pomimo tego, że już w 1933 roku wyprodukowano sporą ilość złotych 20 dolarówek, to uwczesne władze zdecydowały, że pójdą one na przetop i nie ujrzą światła dziennego. [ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. | CENY ZŁOTA

Monety są porządane na rynku i występują w pojedyńczych egzemplarzach. Dziś w zbiorach na świecie znajdują się jedynie trzy egzemplarze złotej monety 20 Dolarów Liberty Double Eagle z 1933 roku. Dwa egzemplarze są własnością rządu USA, a trzeci znajduje się w rękach prywatnego inwestora. Egzemplarz ten w 2002 roku został sprzedany w domu aukcyjnym Sotheby’s i za rekordową cenę 7,59 mln dolarów. Nabywca do dziś pozostał anonimowy. Biorąca pod uwagę aktualne wyższe ceny złota20 USD oraz systematyczny wzrost wartości dóbr kolekcjonerskich wartość tej złotej monety wynosi dzisiaj dużo więcej.{ Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Najważniejsze cechy

  • Zawiera 0,9675 uncji złota próby 900/1000.
  • Rozmiar : Średnica monety wynosi 34,1 mm, grubość 2,41
  • Wybijana przez mennice Stanów Zjednoczonych: Filadelfia, Denver oraz San Francisco.
  • Dzieło Augustusa Saint-Gaudensa
  • Metal : złoto inwestycyjne . Pierwiatek Au
  • Wartość nominalna 20 USD, gwarantowana przez rząd amerykański
  • Konkurencyjna cena złota w Mennia ROSENBERG

 

Już dzisiaj i teraz możesz dodać do swojej kolekcji lub portfela inwestycyjnego złotą monetę z każdego rocznika. Zamów bezpiecznie w mennica-rosenberg.pl i korzystaj z konkurencyjnej ceny jaką zapewniamy dla swoich klientów. { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 


Korzyści płynące z dokonywania zakupów na mennica-rosenberg.pl :

Mennica ROSENBERG oferuje szeroki wybór produktów kruszcowych klasy premium i może wysyłać je na cały świat. Jako lider na rynku Tytus Rosenberg posiada silne relacje z mennicami i rafineriami na całym świecie. Daje nam to możliwość oferowania ręcznie wybieranych produktów i przekazywania oszczędności naszym klientom.

KUP  produkty :    złoto   |   srebrne  |   pallad   |  platyna  |  rod  |  biżuteria VIP


Infolinia Tel : +48 510612048         e-mail : biuro@mennica-rosenberg.pl

WhatsApp : Mennica ROSENBERG 

SKYPE :         Mennica ROSENBERG  


REGULAMIN Zakupu Mennica ROSENBERG

  1. Ze względu na sprzedaż towarów, których wartość zależy od notowań giełdowych, zamówienie powinno zostać opłacone w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie, zamówienie może zostać poddane rekalkulacji. Po wysłaniu wpłaty prosimy o potwierdzenie tego faktu na email : biuro@mennica-rosenberg.pl  { Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz. 
  2. W przypadku wyboru produktów zarówno z terminem dostawy 24h jak i 2/5 dni roboczych, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień. Dzięki temu zamówione produkty z oznaczeniem 24h zostaną wysłane oddzielnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienie. * do indywidualnego ustalenia szeczegóły wysyłki.
  3. Niektóre monety sprzedawane w sklepie mogą się nieznacznie różnić rocznikiem lub wzorem od prezentowanych na zdjęciach ze względu na obecne stany magazynowe. Niezmienna jednak pozostaje gramatura oraz zawartość kruszczu w produkcie. Wszystkie produkty są nowe. Dostarczone produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu w serwisie Mennica-Rosenberg.pl . * dot. rocznika produktu bądź wersji produkcyjnej dostarczonej od Producenta.

Zapytaj pracownika Mennicy o produkt


Inne złote monety dostępne na mennica-rosenberg.pl :

1 g  |  2,5 g  |  5 g  |  10 g  |  20 g  |  31,1 g  |  50 g  |  100 g  |  250 g  |  500 g  | 1000 g

CERTYFIKAT Rhinoceros

Karta kodowa Metals Certification + klucz Rhinoceros

www.metals-certification.com

Sending
User Review
4.9 (42 votes)

Informacje dodatkowe

Próba

900/1000

Państwo

Producent

Waga

Wysyłka

Opis Dostawy

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce "TERAZ" oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, produkty zostają wysłane do 15 dni. O ile klient chce towar w opcji "TERAZ", Mennica prosi o rozdzielanie zamówień. Osobne zamówienie "TERAZ" w wysyłce 24h a osobne do 15 dni.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich. Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Rosenberg są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor i Mennica Polska. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Mennicy.

Opakowanie

CertiCard ( CertiPack ) to przeźroczyste opakowanie z mocnego tworzywa sztucznego. W takim certyfikowanym opakowaniu znajduje się sztabka złota na którym widnieje nazwa mennicy, próba złota, waga sztabki złota, numer seryjny sztabki i podpis mincerza. CertiCard to marka handlowa włoskiej korporacji Certiline Ltd. Spółka ta specjalizuje się systemach certyfikacji i na swoim koncie ma opatentowane techniki druku spełniające najbardziej rygorystyczne procedury ochronne.

Certyfikat

Certyfikat METALS Certification. Foliowe. Karta kodowa Rhinoceros. Certyfikat producenta SWISS.

Rozmiar

Średnica wynosi 34,1 mm a grubość 2,41

CERTYFIKAT

Dystrybutor

0 odpowiedzi na “20 USD Liberty USA – 1904 – 30 g”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty